Skip to Content

Концерт-трибьют "Братів Гадюкіних покажуть 3 серпня на "Першому Національному"

Дата: 
03/08/2011

Масштабний триб’ют-концерт легендарних рокерів «Брати Гадюкіни», що відбувся із шаленим успіхом 3 червня в столичному Палаці Спорту, в серпні буде видано на DVD, а телеверсія шоу буде показана 3 серпня, в день пам‘яті Сергія Кузьмінського, в ефірі «Першого Національного» телеканалу.

Не виключено, що дискографія «Братів Гадюкіних» поповниться також компакт-диском із записом концерту пам'яті Сергія Кузьмінського.

В триб’ют-шоу «Братів Гадюкіних» взяли участь 18 провідних українських рок-музикантів, серед яких: «Океан Ельзи», «ВВ», «Бумбокс» «ТНМКонґо», «Перкалаба», «Пікардійська Терція», «Гайдамаки», «Мандри», «Кому Вниз», а також гості з Білорусі «Ляпіс Трубєцкой».
2_22.jpg
Щоб взяти участь в концерті пам’яті Сергія Кузьмінського, багатьом музикантам довелось змінити дати своїх сольних концертів та відмовитися від участі в інших шоу. Так, група “Океан Ельзи” 3 червня мала брати участь в церемонії вручення музичних нагород російського каналу “Муз-ТВ”, однак музиканти обрали виступ на триб’юті “Братів Гадюкіних”.

Участь в концерті білорусів “Ляпіс Трубєцкой” взагалі перетворилася на справжній детектив: на концерт музиканти потрапили з дробини машини рятувальників, які гасили пожежу на восьмому поверсі готелю “Україна”, в якому поселилася група. Одразу з пожежі музиканти прибули до Палацу Спорту, де за пів години із шаленим успіхом представили власну інтерпретацію гадюкінського супер-хіта “Наркомани на городі”.

В перший день після концерту, хітом переглядів на YouTube стало відео, що зняв зі сцени вокаліст “ТНМКонґо” Фагот Олег Михайлюта. Інший учасник того колективу Фоззі Олександр Сидоренко у власному блозі написав, що танківський переспів пісні “Файне Місто Тернопіль” вдався тому, що “треба дуже постаратися, щоб зіпсувати "Естедэй”.
3_17.jpg
“Ми дякуємо всім, хто взяв участь в цьому проекті, допомагав в його організації та проведенні. Неможливо словами описати ту атмосферу та енергетику, що ми відчули. Однозначно, що той концерт “зробила” публіка, яку добрим словом згадували всі артисти триб‘юту - ділиться враженнями музикант “Братів Гадюкіних” - Павло Крахмальов”

Вже протягом червня шість пісень з концерту “Я вернувся домів” потрапили в ефіри великих мережевих українських фм-радіостанцій. Наприкінці липня «Радіо Рокс» представить повний запис триб’ют-концерту «Братів Гадюкіних» у проекті «Рок-концерт». Група “Воплі Відоплясова” планує запустити власну версію хіта “Всьо Чотко” не лише на радіо, а ще й відзняти кліп.
4_8.jpg
Другим життям хіти “Братів Гадюкіних” заживуть на дискотеках. 15 червня були підбиті підсумки відкритого конкурсу реміксів, що тривав з квітня на офіційному сайті концерту "Я вернувся домів". Користувачі інтернету з усієї України створювали переробки сімнадцяті найпопулярніших пісень "Братів Гадюкіних". За результатами конкурсу, "Брати Гадюкіни" надали статус офіційних семи реміксам та переробкам, автори яких отримають всі права на видання та будь-яке використання треків.

Вже найближчим часом будуть оприлюднені фото та відеофайли, що були зібрані шанувальниками "гадів" під час проекту ]]>"Народний Архів Братів Гадюкіних"]]>.