Skip to Content

Майстер-клас театрального режисера Андрія Жолдака (23 листопада 2010)

У вівторок, 23 листопада 2010р., о 13.30 відбудеться майстер-клас театрального режисера Андрія Жолдака. Тема зустрічі: "Робота режисера з актором в сучасному театрі (секрети)".

Вхід на майстер-клас вільний]]>за реєстрацією]]>.

Андрій Жолдак: «Мої вистави – не епатажні. Мої вистави – це уламки снів. Іноді ці сни реалістичні, іноді сюрреалістичні, іноді зрозумілі, іноді заплутані, іноді словесні, іноді сюжетні, іноді шокуючи, іноді людські, іноді звірині…»

Андрій Жолдак (нар. 1962) зажив слави одного з найцікавіших сучасних режисерів-новаторів. Його винятково індивідуальний стиль вгадується навіть у найменших деталях, а його масштабні вистави за мотивами класиків світової літератури – це завжди культурна провокація і потужний поштовх до роздумів. Жолдак – прибічник сучасного стилю акторської гри, що вельми відрізняється від того, до чого звик український глядач і чого навчають в українських вишах. За допомогою аванґардних театральних прийомів, доповнених відеопроекцією, він створює сценічну метафору сучасного жорстокого світу.

На майстер-класі режисер говоритиме про свої нові роботи і своє творче спілкування з акторами в різних країнах. Окремо буде проаналізована вистава, що її 24 листопада в Києві в Жовтневому палаці презентує Національний театр Раду Станка міста Сибіу (Румунія). Це "Життя з ідіотом" за оповіданням видатного сучасного російського письменника, класика нонконформізму Віктора Єрофеєва – захоплююча фантасмагорія, феєрверк вражаючих сценічних образів, що їх, один раз побачивши, неможливо забути.

Культурно-освітній центр «Мастер Клас» є партнером показу вистави.

Замовлення квитків: тел. 270 78 56.