Skip to Content

Олег Скрипка заспівав на дні народження Ілларії

Найяскравіша учасниця телевізійного проекту «Голос країни. Нова історія» співачка Ілларія днями відсвяткувала свій День Народження великим сольним концертом.

Численні привітання, квіти, подарунки, теплі слова і мрії про майбутнє. Привітати Ілларію зібралися близькі друзі співачки, шанувальники, які прибули спеціально з Москви, і колеги по українській сцені.

Прекрасна Ілларії в цей вечір виконала тільки найкращі композиції, які увійшли до платівки «Вільна», а також презентувала декілька нових пісень різдвяної програми. Серед музичних сюрпризів була і новорічна пісня «Ангел світла», що стала першою ластівкою другого повноформатного альбому.

Ілларія: Найбільша радість для мене - святкувати свій День Народження з близькими і дорогими людьми в атмосфері концерту. Це стало вже доброю традицією. Тільки цьогоріч ми ще відзначили невеликий ювілей - 5-річчя проекту ILLARIA. Ми готувалися до цієї події більше півроку і дуже переживали за його успіх. На жаль, через технічні моменти нам довелося затримати трохи концерт, але це дало можливість приділити всім належну увагу. Крім наших постійних слухачів я зі сцени побачила зовсім нові обличчя і очі, які мене ще більше заряджали. Я вдячна всім, хто був з нами поруч, і хто зробив це свято для мене.

Павло Табаков, переможець другого проекту «Голос Країни. Нова Історія» подарував Ілларії французьку композицію «Вічна любов» у супроводі фортепіано, ну і, звичайно ж, квіти.
А наставник Ілларія, тренер співачки в проекті «Голос Країни» Олег Скрипка прийшов на свято з квітами і запальними іспанськими музикантами, які для іменинниці заспівали рідною мовою Нappy Birthday і затягнули Besame Mucho вже хором з Ілларією, Скрипкою і всім залом.
Не дивлячись на те, що за вікнами йшов сніг, у клубі був солодкий присмак літа і моря, панувала неймовірна атмосфера щастя.

Концерт тривав більше двох годин. Ілларія дякувала всім, виконувала з Ташою Круз народну пісню «Цвіте Терен», а зі Скрипкою і скрипалем-віртуозом Василем Пападюком - «Країну Мрій»
На цьому співачка зупинятися не планує. На наступний рік заплановані випуски двох альбомів, гастролі по Україні і зарубіжжю, а також спільна участь з Олегом Скрипкою в «Зірковому вертепі» на різдвяній «Країні Мрій». А дуже скоро на екранах з'явиться дебютне відео Ілларії на пісню «Ангел світла», режисером якого виступив відомий український кліпмейкер Дмитро Перетрутов.