Skip to Content

С.К.А.Й відзвітував за три роки

18 грудня 2010 року в столичному клубі Sullivan Room, український рок-колектив С.К.А.Й остаточно поставив "Знак Оклику" на офіційній прем"єрі свого третього альбому.

Йдучи до цього три роки, цей вечір став особливим не лише для учасників гурту, даючи можливість показати свої труди за цей довгий час, а і для прихильників С.К.А.Й.
Виконавши майже 80% композицій з нового альбому, порадували публіку і не менш улюбленими "Тебе це може вбити", "Best друг", "Як мене звати" та ін. Одну з пісень – "Не йди", Олег виконав з солісткою гурту Пара Нормальних – Анею Добриднєвою, що знаходилася в залі під час концерту. Ніхто не знав, чи це було заплановано, чи випадкова ідея, але результат був відмінним. Ось такі маленькі сюрпризи супроводжували цей вечір, не дивлячись на основний подарунок – диск, котрий отримував кожен, хто купив квиток та прийшов підтримати свій гурт.

"Ми обіцяємо, що наступний альбом вийде швидше", – коментував зі сцени Олег Собчук, соліст гурту С.К.А.Й.

Цікавим було і питання, котре задав залу Олег, перед початком виконання однієї з своїх улюблених пісень. Слухачам пропонувалось відповісти на питання "Хто править світом?". Вразила кількість і масштабність відповідей, котра зачіпала різні тематики: починаючи з політики, закінчуючи фантастикою. Зігравши перші акорди, відповідь прийшла по назві пісні – "Любов".

Отак, в принципі, в атмосфері любові та рок-музики святкували появу одного з найкращих альбомів в Україні за 2010 рік і унікального по своїй структурі альбому С.К.А.Й – "!" (Знак оклику), виконаного в форматі 3D, та його нових ідей, підкреслених новим звучанням гурту.

Ще по темі:
В украинском шоу-бизнесе появился новый дуэт
С.К.А.Й ставить Знак Оклику! Концерт-презентація в Могилянці