Skip to Content

Ведуча Radio-Rocks Соня Сотник покаже «5-Й РОЗМІР»

4 вересня в одному з павільйонів Української кіностудії анімаційних фільмів відбулися зйомки кліпу на пісню «5-й розмір», що спільно записана популярною радіоведучою Сонею Сотник і музикантами легендарної групи «Брати Гадюкіни».

Автором ідеї та режисером кліпу «5-й розмір» виступив Олексій Шапарєв, який до того займався створенням музичного відео для українських і російських зірок, та успішно втілював проекти студії «Praktika Pro» для провідних вітчизняних телеканалів. У зйомках «5-го Розміру», що тривали дванадцять годин, були задіяні всього два актори - Соня

Сотник і восьмирічна Марта Янкелевська, яка втілила в кліпі альтер-его дорослої жінки.

Відеоверсія пісні «5-й розмір» це трихвилинний кінодіалог дитинства і зрілості, наївності і досвіду, маленької жінки і подорослівшої дівчинки.

Зйомки кліпу на пісню «5-й Розмір» стали подарунком творчих друзів Соні Сотник, які дізналися, що популярна радіоведуча відважилася 23 вересня дати в Києві ]]>перший сольний концерт «Сонник № 1»]]>, та представити широкому загалові свою пісенну творчість.

Соня Сотник
«Мені дуже подобається, коли все відразу збігається - ділиться враженнями про зйомки кліпу Соня Сотник - А для створення цього відео співпало багато: світогляд, ідея і втілення, відсутність грошей та наявність друзів, професіоналізм команди та бажання зробити більше, ніж можливо. А найголовніше, це талант, енергія і мужність маленької актриси Марти. За 12 годин зйомок вона жодного разу не поскаржилася на те, що їй не дуже зручно ходити на шпильках, шокувала гримерів розмазуючи тильною стороною долоні червону помаду, та вбивала стилістів розлитим чаєм на білий костюм. Але як тільки звучала команда "Мотор" - всі вірили, що це пісня про її життя»

Планується, що кліп на «5-й Розмір» буде представлено глядачам не пізніше 15 вересня. Уже в найближчі дні плід творчого союзу Соні Сотник і музикантів легендарних «Братів Гадюкіних» відправиться в ефіри рок-радіостанцій.

Тим часом, Соня Сотник примудряється поєднувати ведення ранкового шоу, запис нових пісень на студії «Гадюкіни Рекордз» і репетиції шоу «Сонник № 1», в якому задіяно близько двох десятків музикантів, серед яких групи «Говорящая Говядина», «Брати Гадюкіни» , «СoMaha», «Gurt YOghurt», а також Марк Токар, Jalsominо і напарник Соні Сотник по радіо-шоу «КАМТУГЕЗА», продюсер української «Фабрики Зірок 4» - Сергій Кузін. Унікальну візуалізацію пісень «Сонника № 1» створює театр-студія тіней «PapaSony».

Также по теме:
Интервью с Соней Сотник