Skip to Content

В Києві відбудеться масштабна презентація оновленого Київського Планетарію

Дата: 
09/12/2011

У п'ятницю 9 грудня о 16:00 відбудеться масштабна презентація оновленого Київського Планетарію, в рамках якої буде представлений науково-культурно-розважальний центр для всієї родини ATMASFERA 360.

Запрошуємо Вас випробувати всі новинки центру ATMASFERA 360.

1) Унікальний Сферичний КІНОТЕАТР, оснащений сучасною цифровою проекційною системою. Тільки в ньому можна на 360 градусів зануритися в атмосферу фільму, опинитися за межею реальності. Підкорення вершин гір і занурення на дно Маріанської западини, прогулянки з динозаврами і відкриття неосяжного Всесвіту і мікрокосмосу. Кіно за межами уяви - реальність!
У сферичному кінотеатрі глядачі зможуть побачити науково-популярні роботи про мікрокосмос і таємниці всесвіту, мультиплікаційні фільми для дітей і навіть художні роботи. Найближчим часом, після відкриття, в Планетарії покажуть три фільми - «Світанок космічної ери», «Калуокахіна», «Володіння світу».
ATMASFERA 360
2) Парк мультимедійних атракціонов Play Zone центру ATMASFERA 360:

Для гостей Планетарію створено єдиний в Україні парк мультимедійних атракціонів, з масштабними відеоінсталяціями, інтерактивними панелями і відеопроекціями. Інноваційні технології, що поєднують ігрове і освітнє спрямування, розраховані як на дитячу аудиторію, так і для студентів. У майбутньому, на базі мультимедіа парку, планується створити інтерактивний музей цікавої науки.

3) Space café центру ATMASFERA 360 порадує гостей їстівними телескопами на будь-який смак. Також на вас чекають у кисневому барі і на аромостанціях.

Масштабне відкриття планують відвідати: сім'ї Ольги Сумської, Олександра «Фоззі» Сидоренко, Василя Бондарчука, Юрія Фальоси, Даші Малахової, Вадима Красноокого, Дмитра Шурова, Максима Неліпи, Юрка Юрченка, Наталії Окунської, Марічки Падалко, Лідії Таран та багато інших.