Skip to Content

Анімаційний фільм «У пошуках Дорі» в прокаті з листопада 2015 року

Дата: 
10/11/2015
Ориг. Название: 
Finding Dory
Жанр: 
анімаційний фільм
Режиссер(-ы): 
Эндрю Стэнтон
Актеры: 
Альберт Брукс, Эллен ДеДженерес
Страна: 
США
Год выпуска: 
2015

Елен ДеДженерес знову подарує свій голос забудькуватій, але надзвичайно симпатичній рибі-хірургу в новій повнометражній анімації «У пошуках Дорі».

Коли в 2003 році героїня оскароносної анімаційної комедії «У пошуках Немо» рибка Дорі сказала «Не зупиняйся!», вона навіть не здогадувалася, що чекає на неї попереду (або здогадувалася, та забула). Актриса і телеведуча Елен ДеДженерес, яка озвучила дружелюбну рибку, поділилася деякими подробицями про нову анімацію Disney•Pixar «У пошуках Дорі», що вийде в широкий прокат у листопаді 2015 року.

«Я чекала цього дня дуже, дуже, дуже, дуже, дуже довго, - ділиться враженнями Елен. – Але я не переймаюся через те, що для цього знадобилося так багато часу, адже хлопці на студії Pixar були зайняті створенням «Історії Іграшок 16». Та очікування того варте! Сценарій неперевершений. В ньому є все, що мені так подобається в першому фільмі: це історія «з серцем», сповнена доброго гумору і, що важливо, тепер в ній набагато більше Дорі».

Режисер і один з ветеранів студії Pixar Ендрю Стентон знову занурює глядачів на дно світового океану. «Без Елен немає Дорі, - говорить він. – Вона підкорила серця кіноглядачів всього світу, не говорячи вже про команду Pixar. Ми не переставали запитувати себе, чому Дорі була сама посеред океану в день знайомства з Марліном? В анімації «У пошуках Дорі» головна героїня знайде свою родину, і заодно з’ясує значення цього слова».

В новій стрічці на глядачів чекає зустріч зі старими друзями: Немо, Марліном та командою з акваріуму. Події фільму розгортаються через рік після дії, зображеної в першій частині. Окрім того в «У пошуках Дорі» з’являться нові герої, деякі з них займуть важливе місце в житті Дорі.

Анімаційний фільм Disney•Pixar «У пошуках Немо» - лауреат премії Американської кіноакадемії «Оскар» 2003 року в номінації «кращий повнометражний анімаційний фільм». Він також номінований на премію «Золотий Глобус», нагороду Британської кіноакадемії, а також володар двох премій «Сатурн». Окрім цього, стрічка входить до десятки наймасовіших фільмів усіх часів та займає четверту сходинку в переліку наймасовіших анімацій.

Елен ДеДженеріс – американська актриса, комедіантка і телеведуча, володарка 11 премій «Еммі» за «Шоу Елен ДеДженеріс». Перший сезон шоу був номінований на 11 нагород «Еммі» і виграв 4 з них, в тому числі й нагороду «найкраще ток-шоу». Перші три сезони шоу отримали 25 нагород «Еммі». Всього в арсеналі шоу 38 нагород. 7 вересня 2006 року Елен ДеДженеріс була обрана ведучою церемонії вручення нагород «Оскар», яка відбулася 25 лютого 2007 року. Елен володарка 12 нагород People’s Choice Awards. Три роки поспіль Елен ставала «найкращою виконавицею в жанрі комедії» на Teen Choice Award.