Skip to Content

Анімація МІСІЯ: РІЗДВЯНИЙ ПОРЯТУНОК в кіно з 22 грудня 2011

Дата: 
22/12/2011
Ориг. Название: 
Arthur Christmas
Жанр: 
мультфильм
Режиссер(-ы): 
Сара Смит
Актеры: 
Джонни Бреннан, Джеймс МакЭвой, Хью Лори, Билл Найи, Джим Броудбент
Страна: 
США, Великобритания
Год выпуска: 
2011

МІСІЯ: РІЗДВЯНИЙ ПОРЯТУНОК

Герої

Артур (Джеймс МакЕвой)

image014.jpg«Санта – мій тато!» Окрім того, що він живе у світі, кожен день якого присвячений Різдву, Артур ЛЮБИТЬ усе, що він робить. Особливо Артур у захваті від того, що Санта – яким він пишається і як батьком, і як всесвітньовідомою легендою – значить для дітей. Артур являється невід’ємною частиною найголовнішої справи свого тата і його команди ельфів – доставки подарунків за допомогою надсучасних технологій. Але тут виникає невеличка проблема... Хлопець не є природженим Клаусом, бідненький, він страждає на алергію від снігу, має фобію висоти, північних оленів і високої швидкості. Його родина та друзі люблять його, але не знають, що з ним робити. Та не дивлячись на те, що офіс Артура у відділі листування – повний хаос із сніжних кульок і фотокарток Санти, це чарівний куточок, де Артур насолоджується своєю роботою і повністю віддає себе загальній справі.

Стів (Х’ю Лорі)

image015.jpg«Різдво – не час для емоцій». Найстарший син Санти, Стів є тим, кому Санта передасть згодом свою справу. Він має найвищу кваліфікацію, розбирається в ультрасучасних приладах і технологіях, і взагалі діє з військовою точністю та пунктуальністю. Стів усе своє життя мріяв бути Сантою, він навіть змінив дизайн костюму Санти на щось подібне до стилю Armani.

Думаєте, ваш тато працює надто багато? Розкажіть про це Санті. Великий, веселий, із білою бородою та у червоному костюмі, Санта Клаус XVIII кожною клітинкою свого тіла є героєм дитячих мрій під Різдво. Однак останнім часом, коли доставка подарунків стала складнішою і вимагає більше фізичних сил, він відіграє більш номінальну роль. Санта все ще займається доставкою подарунків в якості генерала своєї армії ельфів, але координує усе дійство Стів.


Дідусь Санта (Біл Найі)

image016.jpg«Ще є порох у порохівницях! І мені не потрібна допомога ельфів у кумедних капелюхах». Попередньому Санті Клаусу тепер 136 років, він дивакуватий дідуган, який постійно жаліється і буркотить, що в його часи все було зовсім інакше, коли він виїжджав на доставку подарунків у чудових червоних санях, в які були запряжені вісім прекрасних оленів. Напрочуд політнекоректний старигань, він завжди говорить те, що у нього на думці, на дідуся вже давно могли б перестати звертати увагу, але він все ще залишається поважним чоловіком, який не може звикнути до думки, що йому потрібно йти на пенсію. Місія Артура – шанс для дідуся Санти ще раз «вийти в люди» і бути корисним своїй справі.

Місіс Санта (Імельда Стаунтон)

Як і усі дружини світових лідерів, місіс Санта надзвичайно розумна, турботлива і чуйна жінка, яка змушена жити в тіні свого видатного чоловіка, несучи на своїх плечах величезний тягар буденних турбот. Але як тільки настає вирішальний момент, коли Санта повинен взяти себе в руки і повернутися в світ, щоб робити свою справу, місіс Санта приймає командування на себе – і тут вона використовує усі свої знання, накопичені за десятиріччя читання книжок, навчання та прослуховування Інтернет курсів – все, починаючи від глобальної навігації і закінчуючи управлінням мікросвітлового літака.

Брайоні (Ешлі Дженсен)

Брайоні Шелфлі, оперативник третього ступеню, ельф, нижчий член батальйону Санти, що займається пакуванням подарунків. Вона просто маніячка, одержима своєю роботою, Брайоні знає кожен із 118 типів стрічок для прикрашання подарунків. Але всі ельфи живуть заради шансу вийти в світ і розносити іграшки дітям, і Брайоні не виключення. Отже, як тільки Брайоні отримує можливість приєднатися до зухвалої місії Артура і дідуся Санти по доставці останнього подарунку, її ніщо не зможе зупинити.

Трейлер: