Skip to Content

Фільм СТАЛІНГРАД в прокаті з 10 жовтня 2013 року

Дата: 
10/10/2013
Ориг. Название: 
Сталинград
Жанр: 
драма, боевик
Режиссер(-ы): 
Федір Бондарчук
Актеры: 
Пётр Фёдоров, Томас Кречманн, Мария Смольникова, Яна Студилина, Дмитрий Лысенков, Алексей Барабаш, Андрей Смоляков, Сергей Бондарчук
Страна: 
Росія
Год выпуска: 
2013

1942 рік. Сталінград. Радянські війська планують контрнаступ на німецькі частини, які зайняли лівий берег Волги. Операцію провалено. Лише невелика група розвідників під командуванням капітана Громова змогла перебратися на інший берег і закріпитися в одному з будинків. Вони отримують наказ - втриматися будь-якою ціною. В напівзруйнованому будинку, розвідники знаходять кількох вцілілих солдат та останню його мешканку 19-річну Катю. Німецький офіцер Кан отримує наказ відбити будинок, захоплений противником. Ситуацію ускладнює кохання, яке так невчасно спалахує між Каном та російською дівчиною Машею.

На тлі найкривавіших боїв в історії людства розгортаються дві історії кохання і драматичного протистояння характерів.

«Сталінград» - це не тільки історія битви, яка змінила хід війни, це історія двох людей, які змогли зберегти людяність в нелюдські часи, і які не втратили здатність кохати.

Сучасні технології (фільм повністю знятий в 3D) і формат IMAX дозволяють значно глибше передати масштаб битви і драму людських стосунків. Глядачі зможуть повністю зануритися в атмосферу кривавої епохи, стати учасниками тих далеких подій та пережити весь спектр емоцій: від сліз відчаю до великої радості і незгасаючої надії.

«Сталінград» стане першим російським фільмом про війну, знятим в форматі 3D і який буде демонструватися в форматі IMAX 3D.

Трейлер: