Skip to Content

Комедія ОГОЛЕНА СПОКУСА в прокаті з 12 квітня 2012

Дата: 
12/04/2012
Ориг. Название: 
Wanderlust
Жанр: 
Комедія
Режиссер(-ы): 
Річард Вейн
Актеры: 
Пол Радд, Дженіфер Еністон, Джастін Теру, Малін Акерман, Кетрін Хан, Лорен Емброуз та Алан Алда.
Страна: 
США
Год выпуска: 
2012

Пол Радд та Дженіфер Еністон грають головні ролі в новій комедії режисера Девіда Вейна та продюсера Джуда Апатоу – ОГОЛЕНА СПОКУСА. Стрічка розповідає про молоде подружжя, яке їде із шумного міста, щоб приєднатися до вільнолюбного комьюніті, в якому діє одне єдина правило: бути собою.

Джордж (Радд) та Лінда (Еністон) виснажені та пригнічені стресом мешканці Манхетену, які ледь тримаються на плаву. Після того, як Джорджа звільнили з роботи, а соціальний відео-проект Лінди не схвалили, подружжя вже не може дозволити собі нещодавно придбану квартиру у Вест Вілідж.

Вони бачать для себе єдиний варіант: спакувати усі пожитки та їхати до придуркуватого брата Джорджа, Ріка МакМенсена (Кен Маріно), а також його постійно захмелілої дружини Маріси (Мікаела Воткінс), які живуть в Атланті. Пройде кілька місяців, доки вони знову стануть на ноги.

По дорозі до Атланти Джордж і Лінда буквально натикаються на Елізіум – ідилічне комьюніті, яке населяють надзвичайно яскраві персонажі, в тому числі Алан Алда в ролі Карвіна, співзасновника общини; Джастін Теру в ролі альфа-самця та духовного лідера Елізіуму; Малін Акерман в ролі сексуально стурбованої Єви; Джо Ло Тругліо в ролі нудиста Вейна; Кері Кені-Сілвер грає Кеті; Кетрін Хан в ролі колишньої порно-зірки, яка тепер займається приготуванням джемів, Карен; Лорен Емброуз – мати землі Елмонд; Джордан Піл – коханий Елмонд, Родні. Після того, як вони провели одну ніч серед цих різношерстих особистостей, Джордж і Лінда вирішують дати шанс чомусь новому в їхньому житті і почати ставити собі запитання, як їм жити далі.
Гроші? За них щастя не придбаєш. Кар’єри? Кому вони потрібні? Одяг? Тільки якщо захочеться. Чи Елізіум і є тим самим свіжим стартом, який потрібен Джорджу та Лінді? Або ж зміна перспективи призведе до утворення ще більших проблем?
Режисер Девід Вейн. Сценаристи Кен Маріно і Девід Вейн. Продюсери Джуд Апатоу, Кен Маріно, Пол Радд і Девід Вейн. Оператор Майкл Бонвілейн. Художник-постановник Аарон Осборн. Костюмер Дебра МакГвайр. Композитор Крейг Верден. Редактори Девід Моріц та Роберт Насау. Виконавчий продюсер стрічки – Річард Вейн.

Як все починалось

Девід Вейн та Кен Маріо працюють разом останні 23 роки. Їхній останній проект, «Оголена спокуса», народився в результаті шестиденної письменницької сесії за зачиненими дверима.
Вейн говорить: «Кілька років тому ми вирішили зачинитися у кімнаті і не виходити звідти, доки не напишемо скетч сценарію. І ми вирішили давати собі сім днів, від 8 ранку до 8 вечора. Так у 2007 році народився сценарій фільму «10». Потім ми спробували цей метод знову і отримали сценарій «Оголеної спокуси»».
Коли фільммейкери оголосили кастинг акторів, вони в першу чергу звернулися до тих, з ким працювали раніше. Пол Радд був природним вибором на роль головного героя. Актор говорить: «Я пам’ятаю час, коли Девід і Кен працювали над «Оголеною спокусою». Я подивився кілька скетчів, але коли вони розставили все по місцях, я прочитав сценарій повністю і був вражений! Я відразу захотів приєднатися до проекту. Все відбулося дуже швидко».
Коли з Полом Раддом вже був підписаний контракт, продюсери стрічки звернулися до Дженіфер Еністон, якій відразу сподобалась роль Лінди. Актриса говорить: «Я відчула щось спільне із нею, в тому як вона розмовляє, і в тому, які вчинки робить. Це дещо схоже на те, ніби ти вийшла із своєї шкаралупи і відпустила свого внутрішнього сторожа».
Коли фільмотворці вже мали Радда і Еністон в своєму арсеналі, вони запросили Джуда Апатоу в якості продюсера. Апатоу розповідає про свій інтерес до цього проекту: «Дома вночі я читав сценарій і не міг втримати сміху. Це велика рідкість, коли тобі дають такий якісний сценарій. І я подумав, що як добре, що тут для мене буде менше роботи! Комуна повинна бути таким собі кумедним місцем, але вона також являє собою щось, до чого ми усі таємно прагнемо: відпустити себе і побачити, що з цього вийде».

Кастинг

Коли актори головних ролей вже були відомі, дійшла черга до пошуку акторів на ролі другорядних героїв.
На роль одного із засновників Елізіуму Вейн і Маріно запросили легендарного актора Алана Алду. Актор говорить, що перед зйомками провів власне дослідження: «Я почав шукати комуни і з’ясував, що вони існують і в наш час, тільки називають трохи інакше – «цільові спільноти». Деякі з них полігамні, що означає, що вони проповідують дух вільного кохання. Я думав, що такі місця зникли після 70-х років, але як виявилось, вони все ще є».
Карвін, якого в Елізіумі всі називають «Лев», прив’язаний до інвалідного візка, трохи схиблений і його пам’ять закінчується приблизно 1970 роком. Алда говорить про свого героя: «Карвін заснував комуну разом із своїми дев’ятьма друзями і він не знає, що з ними потім сталося. Але він не може забути їх і те, що вони значили один для одного. Він любить повторювати їхні імена, як тільки отримує найменший привід це зробити».
На роль лідера комуни запросили актора Джастіна Теру. Актор говорить: «У Девіда і Кена дуже дивне, чудове почуття гумору, яке можна маринувати. Ці хлопці володіють унікальним голосом комедії, і мені дуже подобається спостерігати за їхньою роботою».
Шведку за походженням, Малін Акерман, запросили на роль Єви, чарівної красуні, що живе в Елізіумі, яка бентежить Джорджа, коли вони з Ліндою вирішують мати вільні сексуальні стосунки. Актриса говорить: «Мені дуже подобається працювати над цим проектом. Кожного дня на знімальному майданчику мене оточують такі прекрасні люди – про що ще можна мріяти».

Кері Кені-Сілвер, яка грає Кеті, що грає всюдисущу хіпі, яка говорить все, що думає і з’являється у несподіваних місцях. «У Девіда, Кена і мене є комедійна група, яку ми називаємо «штат», і з якою ми працюємо з тих пір, коли нам було по 18 років, - говорить актриса. – Це триває вже 23 роки і увесь цей час ми носимо за паском цих комедійних персонажів».
Джо Ло Тругліо говорить, що він не був шокований, коли йому запропонували зіграти персонажа, який більшу частину стрічки залишається голим. Актор говорить: «Я читав ранній варіант сценарію і мені сподобався Вейн. Тоді я ще не знав, що мені запропонують його роль, але Вейн мені здався водночас веселим і сумним персонажем. Його найперша сцена змусила мене надірвати живіт від сміху».
оголена спокуса
Щоб дати Ло Тругліо можливість хоч щось приховати від очей глядачів, команда гримерів створила для актора штучний пеніс, який закривав його справжній орган. Актор говорить: «Це просто монстр по розміру, я не жартую. Ми довго вовтузилися, щоб причепити його до мене». Ло Тругліо увесь час хотів, щоб цей антураж приміряв хтось ще з команди, він сміється: «Але я мушу визнати, що, залишаючись шість тижнів повністю голим у лісі, єдиною неприємністю було те, що я трохи обпік лікоть об отруйний плющ».

Кетрін Хан, яка грає Карен, актрису порнофільмів, говорить про свою героїню як про «скривджену душу». «Вона пройшла через такий біль. Її чоловік залишив її після того, як переконав зробити операцію по стерилізації, він покинув її разом із сином Грішемом (Йан Патрік). Карен завжди про щось розповідає і погрожує повернутися до того, чим займалася раніше».

Молодша сестра Карен, - Елмонд, вагітна жінка, яка більше пасує духу комуни, ніж її дика сестра. Елмонд грає Лорен Емброуз, відома своєю роллю в телесеріалі Six Feet Under.
Завершує акторський склад Джордан Піл, який грає Родні, батька дитини Елмонд. Він уособлює дух комуни і щиро вважає, що моє – твоє, а що твоє – моє.

Невеличке камео в стрічці має актриса Лінда Левін, яка грає Шері, манхетенського брокера Лінди і Джорджа.

Нудизм в стрічці

Усі актори і закадрова команда стрічки говорять про ту сімейну атмосферу, яка панувала на майданчику. Через те, що більша частина зйомок проходила на фермі, усі вони жили як справжня комуна – їли разом, відпочивали разом. Еністон говорить, що не відчувала такої спорідненості і легкості у відносинах з партнерами по майданчику з тих пір, як знімалася в популярному серіалі «Друзі».

Деякі члени команди ставали ще більш відкритими для інших через те, що їм доводилося зніматися оголеними. Це ж комуна! «Коли на майданчику з’являються оголені актори, ти просто не можеш відвести від них погляд, - говорить Теру. – Не думаю, що вони дуже напружувались з цього приводу. Вони ж і в житті нудисти, вони думали: просто прийми це».

Радд розповідає про свої враження: «Для мене було дивно працювати із голими людьми. Мені було їх шкода, тому що більшість людей були вдягнені, а надворі не було так вже й тепло. Але коли в сцені з’являється купка нудистів, повністю змінюється її концепція. Усі професіонали, тому ніхто не витріщався, але думаю, усі ми ловили один одного на тому, що спостерігали за ними. Не в сенсі збочення, а більше як це-супер-дивно-що-всі-ці-люди-голі».

Найбільше нудистських штучок відчув на собі Ло Тругліо, якому довелося майже усі шість тижнів ходити повністю голим, маючи на собі лише штучний член та безкінечну колекцію взуття. «Коли я вперше з’явився на майданчику із цим, усі голосно сміялися, - згадує актор. – А потім всі просто звикли бачити його…там».

Трейлер: