Skip to Content

Комедія ТРЕТІЙ ЗАЙВИЙ в прокаті з 2 серпня 2012

Дата: 
02/08/2012
Ориг. Название: 
TED
Жанр: 
комедия
Режиссер(-ы): 
Сет МакФерлейн
Актеры: 
Марк Волберг, Міла Куніс
Год выпуска: 
2012

Сет МакФерлейн, що стоїть за такими успішними телепроектами як «Гріфіни», «Американський татусь!» та «Шоу Клівленда», дебютує на великому екрані в якості сценариста, режисера, продюсера та актора озвучення у вибуховій комедії «Третій зайвий».
В своїй стрічці МакФерлейн розповідає історію Джона Беннета (МаркВолберг), дорослого чоловіка, чиє дитяче бажання оживило його улюблену іграшку – ведмежатко Тедді. 30 років по тому казка вже давно кінчилася. Тед не дуже хоче виїжджати від Джона, що дуже дратує його кохану дівчину, Лорі Колінз (Міла Куніс).

Незадоволення Лорі посилюється ще й тим, що Джон не може знайти собі роботу, він тільки те й робить, що курить траву та п’є пиво з Тедом. Джон розуміє, що щось треба міняти і починати дорослішати, але це дається йому дуже нелегко – він отримає неочікувану допомогу з боку свого найкращого друга Теда, аби нарешті стати справжнім мужиком.

Режисер Сет МакФерлейн. Сценарій СетаМакФерлейна, АлекаСалкіна та ВелесліВайлда. В ролях: МаркВолберг; Міла Куніс; ДжоелМакХейл в ролі Рекса, багатого та дивакуватого боса Лорі; ДжованніРібізі в ролі Донні, чоловіка, що хоче справдити свою дитячу мрію і мати й собі живого ведмедика Теда; ПатрікВарбартон в ролі Гая, приятеля Джона; ДжесікаБарт в ролі касирки Темі-Лінн, що працює разом із Тедом і яка йому подобається; Джон В’єнер в ролі Алекса – не дуже розумного співпрацівника Джона; а також АлексБорштейн та Ральф Гарман в ролі молодих батьків Джона. Також в фільмі грає дебютант БреттМенлі – роль 8-річного Джона, що отримує на Різдво ведмедика Теда.

Трейлер: