Skip to Content

Мультфільм «КРАСУНЯ І ЧУДОВИСЬКО» в прокаті з 22 березня 2012

Дата: 
22/03/2012
Ориг. Название: 
BEAUTY AND THE BEAST 3D
Жанр: 
Мультфільм
Режиссер(-ы): 
ҐЕРІ ТРОУСДЕЙЛ, КРІК ВАЙС («Король лев»)
Страна: 
США
Год выпуска: 
2012

Легендарний шедевр студії Дісней, казкова анімація «КРАСУНЯ І ЧУДОВИСЬКО» повертається на великий екран!

Уже не перше покоління дівчат зітхає під час та після перегляду цієї стрічки, захоплюючись тією романтикою, красою та гумором, що линуть з екрана нескінченним потоком. Навесні, коли прокидається природа, студія Disney подарує друге казкове життя цьому фільму у форматі 3D.

Музика «Красуні і чудовиська» написана видатними композиторами, володарями преміїAcademyAward®Говардом Ешманом та Аланом Менкеном. Ця стрічка стала першою анімацією, яка отримала номінацію «найкращий анімаційний фільм» від AcademyofMotionPictureArtsandSciences.

“КРАСУНЯ І ЧУДОВИСЬКО” У 21-му СТОРІЧЧІ

Вже класична анімація студії WaltDisneyPictures «Красуня і чудовисько» почала своє життя дуже давно, спочатку на папері і в уяві художників. Коли у 1991 році фільм вийшов на екрани і завоював любов глядачів і критиків усього світу, його відзначали не тільки за неперевершений артистизм та традиційне малювання від руки кожного кадру окремо, а й за інноваційне використання комп’ютерний технологій.

Використання комп’ютеру є очевидним в декількох місцях стрічки, особливо у створенні тривимірного простору бальної кімнати і показу героїв в об’ємному вигляді, коли вони танцюють і закохуються.

Координатор по комп’ютерній анімації ДжимХіллін говорить: «Сцена в бальній кімнаті показує перше генероване комп’ютером кольорове тло, яке пройшло процес анімації і стало повнообсяжним. Це буквально означає, що тло рухається. Це надає відчуття камери, що рухається, і показує перспективи, а також театральне освітлення – без комп’ютера це не стало б можливим. Це ніби трансформація живої гри в анімований світ».

Спеціально навчені художники, аніматори та експерти з айті-технологій довго працювали над тим, щоб створити бальну кімнату за допомогою комп’ютера. За основу брали грубі скетчі і секцію за секцією будували кімнату. Розміри цієї кімнати просто гігантські – стелі висотою 23 метри завбільшки, відстань від однієї двері до іншої – 60 метрів, і ширина кімнати –40 метрів. Ще в кімнаті є 28 вікон, а також купол розміром 28 х 20 метрів. Склепіння куполу були розфарбовані вручну, а потім текстурно перенесені в комп’ютер.

Комп’ютерна графіка була також використана у сцені «Будь нашою гостею», в якій екстраординарний підсвічник із виделками, виконуючими канкан, були створені за допомогою цієї ж технології. Так само анімовані були сотні танцюючих тарілок, келихів та бульок. В інших сценах таким самим чином були створені вагон із соломою, піаніно 18-го сторіччя та книга.

Трейлер: