Skip to Content

Мультфільм "Відважна 3D" в прокаті з 21.06.2012

Дата: 
21/06/2012
Ориг. Название: 
Brave
Жанр: 
анімація, пригоди, екшн
Актеры: 
Келлі Макдональд, Емма Томпсон
Страна: 
США
Год выпуска: 
2012

Шотландське хоробре серце, волосся кольору вогню та влучний погляд — це те, що розповідає про неї легенда. Зовсім незвична історії принцеси Меріди, яка замість того, щоб розважатися на балах та пліткувати з подружками, вирішила опанувати лук та стріли. В темні для свого королівства часи, вона готова опинитися віч-на-віч із ворогом. Єдине, на що може не вистачити її відваги та сили — це на зустріч із коханням. Воно її, напевно, переможе...

Цікаві факти

Герої


Меріда

ВБРАННЯ – Меріда має в цілому 22 різних костюми, серед яких п’ять платтів, мантія, колчан, хутряна накидка, кольє. Вона також має п’ять різних зачісок. Діва? – Ні за що.

ВОЛОССЯ – У Меріди є більше, ніж 1500 індивідуально виготовлених рижих локонів, які складаються з 111 700 волосинок.

РОЗТЯЖКА – Якщо вирівняти волосся Меріди, його довжина складала б 1,2 метри і сягала б середини її ікри.


Королева Елінор

РОЗГОРНУТИ – Якщо розплести волосся королеви Елінор, його довжина сягала б майже 2 метрів.


Король Фергюс

СКЛАДНИЙ КОРОЛЬ – Фергюс носить дев’ять різних предметів одягу одночасно, кожен з яких ворушиться окремо в такт його рухам – ці рухи окремо симулювали за допомогою комп’ютера. Волосся на голові та вуса також рухаються, так само, як і піхви для меча. Він має волосся на руках, на грудях, оздоблення хутром на черевику, а також шкіру ведмедя в якості спинної накидки – кожна волосинка рухається під час його дій.

БАГАТОШАРОВІСТЬ – Аби досягти ефекту масивності кілту Фергюса, драпіровка, яка пересікає його груди, виготовлена з восьми шарів тканин, закріплених разом. Лівий, правий та задній шари драпіровки мають по шість шарів тканини кожен.

Лорди

ЧАС ТАРТАНУ (шотландський клітчатий візерунок) – Для кожного клану художники студії Pixar створили свій, особливий та унікальний дизайн тартану.

ІМПРОВІЗАЦІЯ – Дизайн тартану, який носить клан ДанБроч, фізично неможливо зробити традиційним шотландським методом плетіння.


Третьопланові персонажі

ВОЛОСИСТА СИТУАЦІЯ – Більше ніж 100 унікальних комбінацій волосся/вусів/борід було використано у «Відважній» при створенні героїв та тварин. Кожен варіант з’являється у дев’яти різних кольорових варіантах, створюючи більше 900 різних комбінацій.


Оточення

Замок

НАТХНЕННЯ – Кілька реальних замків послужили джерелом натхнення для створення фамільного замку ДанБрош. Найбільш знамениті – замок Ейліан Донан у Хайлендс та замок Даннотар, розташований на півдні від Стоунхейвена, Абердіншир.

НОВИНКА – В жодному фільмі студії Pixar до «Відважної» не було замку, тому дизайн замку ДанБрош повинен був створюватися від самого початку і до кінця, зовні і зсередини, камінець за камінцем.

Одяг

ШИФОНЕР – Для персонажів третього плану було створено 29 різних типів вбрання. З них (використовуючи різні чоботи та аксесуари) було створено 94 унікальних комплекти.

ЛІМІТОВАНА СЕРІЯ – Через те, що дія «Відважної» відбувається в стародавній Шотландії, вибір тканин і матеріалів був обмежений вовною та льоном.

СИДІТИ РІВНО – офіційне плаття Меріди створене з легкої тканини, щільне підігнане до героїні. Кайма декорована бісером та стразами.

Стародавня Шотландія

ОТОЧЕННЯ – Арт-департамент створив приблизно 350 малюнків листя, кущів та моху, щоб відтворити атмосферу древніх шотландських гір.

НОМЕР «WEE» – В одній з дослідницьких поїздок група зупинилася в готелі Kintail Lodge Hotel в західних горах Шотландії. В дослідницькій групі було 8 людей і усіх вісьмох заселили в корпус готелю під назвою Wee Bunk House, - малюсінька кімната, відокремлена від головної будівлі готелю, яка має шість ліжок і одну душову на всіх. (Жінкам дісталося більш комфортне розташування в головному корпусі). Проживання в цих «апартаментах» надовго запам’яталося групі: головний мітинг-рум на студії Pixar названий на честь Wee Bunk House.

МАГІЯ ЛЕГЕНДИ – В Шотландії є природний феномен болотних газів, які просочуються крізь грунт і мають блакитний колір, як сигнальний вогонь. Шотландські легенди говорять, що багато людей йдуть за ними, думаючи, що це феї. Творча група скористалася цим міфом і створила «непітливі вогні» у 2відважній».

Фільм

МАТЕМАТИКА – Під час створення стрічки було намальовано 111 394 розкадровок, 84 421 з яких були передані редакторській команді на студії Pixar.

Трейлер: