Skip to Content

Польське документальне кіно з циклу «Поляки. Путівник» в рамках 41-го МКФ «Молодість»

Дата: 
23/10/2011 - 25/10/2011
Кинотеатр: 
Ориг. Название: 
Поляки. Путівник
Жанр: 
Документальні фільми
Страна: 
Польща

23-25 жовтня 2011 року у Києві в рамках Міжнародної культурної програми I, Culture з нагоди Головування Польщі у Раді Європейського Союзу 2011 пройдуть покази авторських документальних фільмів з циклу «Поляки. Путівник».

До програми цьогорічного МКФ «Молодість» увійшли три стрічки з циклу: Toys ( «Іграшки»), Political Dress ( «Політична сукня») та Art of Freedom ( «Мистецтво свободи»), які режисери фільмів представлять на фестивалі особисто.

Цикл «Поляки. Путівник» - це п’ять авторських документальних фільмів, підготованих Інститутом Адама Міцкевича у співпраці з польськими режисерами, серед яких і Оскарівські номінанти Бартек Конопка та Петр Россоловський. Українські глядачі вже мали можливість переглянути один з фільмів циклу«Поляки. Путівник» - Beats of Freedom («Поклик свободи») у рамках проекту «Дні Польського Кіно» у Севастополі та Києві у червні-липні 2010 року, а також зможуть його подивитись під час Київської сесії проекту «Dragon Forum. Польська Академія Документу» у жовтні цього року.

Стрічки дуже різні за тематикою, проте, дозволять глядачеві скласти цілісне уявлення про самобутню та розмаїту Польщу і поляків. Ці стрічки будуть добре зрозумілі й кожному з українців, адже йдеться про часи так званого «реального соціалізму», коли складність життя та обмеженість можливостей парадоксально поєднувалися з феєричними виявами творчості, волі духу та свободи. Ці стрічки будуть добре зрозумілі й кожному з українців, адже йдеться про часи так званого «реального соціалізму», коли складність життя та обмеженість можливостей парадоксально поєднувалися з феєричними виявами творчості, волі духу та свободи.

Програму I, Culture впроваджує Інститут Адама Міцкевича у співпраці з Польським Інститутом у Києві та міжнародними партнерами.

Представляємо Вашій увазі розклад показів фільмів з циклу «Поляки. Путівник» , що відбудуться у Києві в рамках МКФ «Молодість»:


Назва фільму: Toys ( «Іграшки»)

Дата та місце: 23.10 16:45, Культурний центр "Кінотеатр "Київ", зал "Сінематека", вул. В.Васильківська 19

Продюсер: Інститут Адама Міцкевича (2011)
Режисер: Анджей Вольські (Andrzej Wolski)
Автори сценарію: Анджей Вольскі, Станіслав Тим (Andrzej Wolski, Stanisław Tym)


Назва фільму: Political Dress ( «Політична сукня»)

Дата та місце: 24.10 16:45, Культурний центр "Кінотеатр "Київ", зал "Сінематека"

Продюсер: Інститут Адама Міцкевича (2011)
Режисер: Юдита Фібігер (Judyta Fibiger)
Автори сценарію: Юдита Фібігер, Єва Ольбрихська (Judyta Fibiger, Ewa Olbrychska)

Назва фільму: Art of Freedom ( «Мистецтво свободи»)
Дата та місце: 25.10 16:00, Культурний центр "Кінотеатр "Київ", зал "Сінематека"
Продюсер: Інститут Адама Міцкевича (2011)
Режисер та автор сценарію: Войцех Слота, Марек Клоcович (Wojciech Słota, Marek Kłosowicz)