Skip to Content

Фільм "Справжня мужність" з 17 лютого 2011 в кінотеатрах України

Дата: 
17/02/2011
Ориг. Название: 
True Grit
Жанр: 
драма, вестерн
Режиссер(-ы): 
Итэн Коэн, Джоэл Коэн
Актеры: 
Мэтт Дэймон, Джефф Бриджес, Джош Бролин, Бэрри Пеппер, Хейли Стайнфелд, Домналл Глисон, Элизабет Марвел
Страна: 
США
Год выпуска: 
2010

True Gift 70x101.jpgЕпатажні брати Коени взялися підкорити Дикий-Дикий Захід. Екранізація відомого роману про землю, жорстокість якої створювала всі умови для формування суворого покоління зі своєю мораллю, законами та засобами встановлення справедливості. Саме справедливості та помсти прагне 14-літня дівчина, яка шукає вбивцю батька. Справедливості та законності прагнуть рейнджер і шериф, які допомагають дівчині у пошуках...

Говорить Джеф Бріджес: «Коли Коени вперше розповіли про ідею зняти СПРАВЖНЮ МУЖНІСТЬ, я сказав: «Ха-ха, невже вони знімають те кіно? Чому вони це роблять знову?», а вони відповіли: «Ми не робимо рімейк, ми робимо екранізацію романа Чарльза Портіса». То ж я прочитав книгу і моментально зрозумів, що вони хочуть зробити. Це ідеальний матеріал для Коенів. А знаючи, що Коени ніколи не зроблять вестерн у його загальному розумінні, слід чекати багатьох сюрпризів».

У ролях: Джеф Бріджес, Метт Деймон, Джош Бролін та дебютантка Хейлі Стейнфелд. Продюсери: брати Коени та Стівен Спілберг.

Трейлер: