Skip to Content

60 годин сучасної музики на ГОГОЛЬFEST-2012

Дата: 
21/09/2012 - 29/09/2012
Время: 
З 17:00 до 23:30

З 21 по 29 вересня в Києві, на території заводу металоконструкцій на Видубичах, відбудеться масштабний фестиваль сучасного мистецтва «ГОГОЛЬFEST». З 17:00 до 23:30 кожного дня на фестивалі працюватиме «indie-music Stage» від спільноти сучасної indie-культури «XXX Waves».

Сцена представить 60 годин сучасної музики – 30 українських гуртів, серед яких «Stepan i Meduza», «Seahorse», «Aeronautica», «KAssiopeia», Евгений Бережной, «Гапочка», «Timmy Kit», «a Success», «Singleton», «Ai Laika», «ЧАЙ с МЯСОМ», «Megapolis Witches», «П'ятий вимір», «Crocodiles in Tights». Крім цього в Першу ніч «ГОГОЛЬФЕСТУ» відбудеться концерт канадського проекту «Venetian Snares», гуру IDM, відомого на весь світ радикально експериментальним звучанням та сміливим поєднанням жанрів.

У рамках фестивалю та «indie-music Stage» «ХХХ Waves» створить музичний простір − зону альтернативної музики, в якій представить проекти сучасного незалежного мистецтва: indie-music наживо, hip-hop та urban культуру, свіжі напрямки electronic music від актуальних DJs та live-виконавців, музичні перформанси, арт-інсталяції, інтерактивні експозиції, спілкування і нові знайомства!

Вхід:

- ВІЛЬНИЙ на вечірні концерти;
- 90/100 грн. на концерт «Venetian Snares» Першої ночі «ГОГОЛЬФЕСТУ»

Місце:
Київ, промзона мВидубичі, вул. Інженерна 7в