Skip to Content

JAYCE LEWIS (UK) – електро-рок-відкриття MTV – у Києві

Дата: 
16/12/2011
Время: 
22:00
Место: 
Метрополь
Цена: 
120-400 грн.

Вам сумно і Ви стомились чекати наступного фестивалю??? Вам не вистачає оригінальних, самобутніх та якісних подій??? Тоді Вам сюди! На Вас очікують кращі електронні гурти та діджеї. Ну а в кращих традиціях фестивалів «Діти Ночі: Чорна Рада» та «CyberFront» не обійдеться і без закордонного хедлайнера, яким стане Jayce Lewis (Англія).

Jayce Lewis - мульти-інструменталіст, який після завершення свого туру з Gary Numan та Metallica виступить в грудні у Києві!

Кар’єра Jayce почалась, коли MTV та VH1 показали його кліп – по суті «one man show» – на дебютний реліз «Icon», що випущено EMI Records. Європейські музичні канали, MTV, Kerrang і Scuzz дали повну підтримку музиканту. EMI включили трек «Icon» в одну зі своїх компіляцій, що найбільш продаються, «Smash Hits» поруч з Prodigy, Justin Timberlake, Coldplay, Lily Allen и Nickleback.

Коли Jayce повернувся в Великобританію, новина про його успіхи в Азії була підхоплена засобами масової інформації. В 2010 році був випущений фільм BBC про шлях Jayce Lewis до слави (перший фільм про музикантів за останні 30 років) та показаний на BBC One, а пізніше того ж року повторений на BBC 1 і 2. 40-хвилинний документальний фільм під назвою «Big in India», було присвячено дивовижній кар’єрі Jayce. Великою частиною історії стали його відносини з батьком Чарлі та наставником Девідом Проузом (він же супер-злодій Дарт Вейдер з фільму «Зоряні війни» (Star Wars)). Фільм включив в себе також записи виступів в Германії і його виступ в якості хедлайнера в Дубаї в рамках «Rock In India» – туру, що зібрав близько 50 000 фанів.

Кліп Jayce на другий сингл «Solitaire» також знайшов свій шлях до відеоканалів та продовжив тему шоу з однієї людини, яка розпочалась ще в «Icon», де він сам зіграв всі партії, а ще показав своє захоплення космосом, планетами та Всесвітом.
Дебютний альбом Jayce зайняв 7-му позицію в чартах Азії, обігнавши Eminem та Bon Jovi, і близько підкравшись до Linkin Park, які розмістились на 6-й позиції.
Jayce вже грав на одній сцені з Metallica, Gary Numan, Pet Shop Boys, а в 2012 році буде виступати разом з такими проектами, як Oomph! та Rammstein. Ну, а Ви можете стати першими, хто оцінить його в Україні!

Офіційний канал Jayce Lewis на YouTube: ]]>http://www.youtube.com/user/JayceLewisVEVO]]>
JAYCE LEWIS

В якості розігріву на «IN Between Party» виступить проект Tyler Milchmann. Німецька лірика, що наповнена чорним гумором та похмурими образами, оркестрові аранжування та підривні ритми – все це про сольний електро-індастріал проект Тайлера Мільхманна, який засновано у Києві в 2010-му році. Даний проект добре відомий не лише в Україні, але й в Германії, і Канаді, а його треки ротуються на радіостанціях Radio Dark Dimensions (Bremen), Vox Noctem (Nürnberg) та Befriends Radio (Berlin). В рамках події на вас очікує презентація першого відеокліпу від Tyler Milchmann.

Також, Вас будуть радувати DJ’s:
DJ Featon
DJ HoloGhost
DJ Cyanide
DJ Glorf

На Вас очікує незабутня атмосфера та якісна електронна музика. Думаємо, що ця вечірка займе своє почесне місце в списку тих, які б Ви хотіли повторити.

Замовлення квитків за телефоном:
(063) 242-41-61
Купити квитки онлайн: ]]>http://www.v-ticket.com.ua/ru/e/jayce_lewis]]>