Skip to Content

Концерт італійських пост-панків "SOVIET SOVIET" 23 жовтня 2011

Дата: 
23/10/2011
Время: 
21:00
Место: 
Арт-клуб "44"
Цена: 
60 грн – перші 30 квитків, 70 грн – наступні, 80 грн – у день концерту

Гостре лезо гітар, жорсткий суворий бас, раптові удари барабанів, швидкі та пристрастні. Надзвукова атмосфера, пронизливий голос. Холодна ритмічна музика, але досить романтична. Здається, ще хвилина, і трапиться неймовірне…

SOVIET SOVIET з італійського містечка Пезаро на березі Адріатичного моря – яскравий представник нової генерації post-punk/coldwave гуртів, яких у світовій музичній культурі зараховують до явища the new thing. Цей термін об’єднує найновіші, зовсім свіжі пост-панк і навколо-пост-панк гурти, у першу чергу з Лондону, що активно гастролюють і стрімко нарощують аудиторію. При цьому музика SOVIET SOVIET, яким всього 3 роки, створює образ міцного, зухвалого, самовпевненого, цілком зрілого чоловіка, а не розгубленого підлітка. Це не старий відроджений гурт, але настільки ж добрий. У той самий час їх несамовитий, маніакальний, але відчайдушно прекрасний пост-панк виходить за рамки стилю, повного славних 80-х, відголосків творчості Joy Division, The Cure, Echo & The Bunnymen, The Smiths и New Order, не копіюючи класиків жанру, а наполегливо творячи власний почерк.
soviet-soviet
Два сольных EP, позитивні оцінки престижного порталу «Pitchfork» та французького веб-магазину «Le Choix de Mlle Eddie», активні гастролі світом: Берлін і Париж, Москва і Лісабон, Рим і Мілан. Це буде другий приїзд SOVIET SOVIET у наші краї після весняного європейського туру. Тепер дебютну платівку «Summer, Jesus», яка вийшла цього літа, почує Україна. Тільки Київ!

SOVIET SOVIET at the «Grave Fest»:

КВИТКИ на ]]>http://music.open.ua/]]> та в магазині «Plau»
(вул. В.Житомирська, 26 | 0683517733 | пн-нд | 11:30 – 20:30)

На розігріві Seahorse (Україна, Київ)
]]>http://www.myspace.com/seahorsekiev]]>