Skip to Content

Концерт 65daysofstatic, Maybeshewill, Alcest та ін. на фестивалі ASTRAL 3

Дата: 
13/09/2012
Время: 
19:00
Место: 
Bingo
Цена: 
180 - 350 грн

13 вересня у Києві вперше відбудеться масштабний фестиваль сучасної інструментальної музики ASTRAL 3, який одразу ж після України пройде ще й уСанкт-Петербурзі та Москві.

Хедлайнерами цього разу будуть загальновизнані гранди жанру 65daysofstatic(Великобританія) за підтримки співвітчизників Maybeshewill. Такий же маршрут запланований для представників європейської експериментальної сцени Alcest (Франція) і відкриття весняного ASTRAL2 - рязанівців I Am Waiting For Your Last Summer.

Історія фестивалю почалася рівно рік тому на сцені клубу Milk, з виступів відомих британських math-рокерів ]]>Maybeshewill]]>, іспанців Exxasens та локальної підтримки в особі проектів nobody.one та The Best Pessimist. З того часу пройшло всього 12 місяців, а фестиваль вийшов на якісно новий рівень, розширивши свою географію не тільки в Росії, а й за її кордонами. ASTRAL традиційно проводиться два рази на рік, навесні та восени. Фестиваль претендує на звання найбільшого за масштабом серед заходів у жанрах post-rock, space rock, experimental, ambient, instrumental, math rock, soundtrack, post-progressive, post-metal, sludge, shoegaze та суміжних з ними напрямків.
65 daysofstatic
Отже, основний лайн-ап у Києві, це гурти: Maybeshewill (Великобританія), 65daysofstatic (Великобританія), I Am Waiting For You Last Summer (Росія), Alcest (Франція), - вони вийдуть на сцену з повноцінними сетами у супроводі захоплюючих відео-проекцій.

Вартість квитків:

Партер (танцювальний): Перші 300 квитків: по 180 грн.
Наступна партія: 200-260 грн.
VIP (сидячі місця): перші 30 квитків від 350 грн.


Місця продажу квитків:

магазин ШТУКИ (вул. Богдана Хмельницького, 26 | 044 224 80 39)
магазин DISKULTURA (вул. Рейтарська 21/13 | 093 564 64 16)
букарня БАБУЇН (вул. Симона Петлюри, 10 | 050 356 33 26 )

Детальніше про учасників київської частини фестивалю:

65 daysofstatic

65 днів електронно-математичних перешкод - британський колектив, самобутність якого розпізнається моментально, хоча традиційно вони зараховуються до метрів мат-року. На ділі ж, це гітарно-синтетичний драйв, помножений на шалені драм-ритми, з додаванням акцентів на клавішах. Продовжуючи добру традицію, хлопці знову навідаються до Росії та України, а оскільки зараз вони посилено телеграфують про своїх експериментах у студії, ми одними з перших почуємо, що нового на хвилях 65music.fm


]]>Maybeshewill]]>

Не відстають від своїх співвітчизників і колег по цеху maybeshewill, молода група все з тих же Британських островів, що грають щільний, складний і енергійний інструментальний рок. Учасники першого ASTRAL, цього року maybeshewill матимуть тур Європою та Азією, після чого знову відіграють енергійний сет вже на третьому фестивалі в Москві, Києві та Петербурзі.


Alcest

Мелодійні гітарні перебори, перевантажені ритми і вокальні вставки в діапазоні від трепетного крихкого напівшепоту до несамовитих криків формують вельми варіативну жанрову класифікацію колективу Alcest - від black metal до shoegaze і меланхолійного instrumental / experimental.

Буквально на початку року у групи вийшов новий лонгплей, вже третій на рахунку, "Les voyages de l'âme", через майже рік після другого, "Écailles De Lune".


I Am Waiting For You Last Summer

Якщо спробувати вмістити IWFYLS в рамки існуючого різноманіття музичних жанрів, то можна сказати, що Женя (гітара, клавіші), Саша (гітара, клавіші) і Лео (ритм, зведення) творять на стику таких напрямків, як electronic / post-rock / dubstep / ambient, постійно експериментуючи як з загальною ритмічною канвою композицій, так і з настроєм. В середині 2011 року група стала резидентом інді-лейблу Flowers Blossom In The Space, на якому відбувся реліз дебютного лонгплея Edge Party (квітень 2012).