Skip to Content

Концерт 99INJECTIONS у київському клубі Хlib

Дата: 
17/02/2012
Место: 
Xlib
Цена: 
50 - 60 ГРН

Суміш електронного хардкору, техно-хаусу та нью-рейву, повна відсутність прози і поезії, у них зав’язані роти і горять очі – масова вакцинація живою електронікою неминуча. Бо вже 17 лютого у київському клубі Хlib під интригуючою вівіскою «мовчазного техно-панку», хвилюючи кров та розбурхуючи фантазію, виступить гурт 99INJECTIONS – найепатажніший проект знаменитого Олега Сердюка, автора Younnat і клавішника Lюk.

Цей брутальний бальзам на знуджені за рейвами душі приїде з Харкова, об’єднавши у собі танцювальні ідеї Олега і ритм-секції інструментального гурту «4.А.Й.К.А.» (басиста Стаса Соловьйова і барабанщика Артема Калініна). Створюючи електронні чудо-коктейлі трохи більше року, граючи на фестивалях Z-Games (Kazantip) і ВДОХ, у клубах Харкова та Москви, 99INJECTIONS виступить у Києві вперше.
99INJECTIONS
У березні 2012-го під грифом саб-лейблу організації ХХХ Waves – Dirty Wave – перший реліз гурту «The Ghost of the Empire» надійде у продаж. Майбутні концерти та релізи 99INJECTIONS, організовані лейблом не за горами. А поки кібер-панк, чиста електроніка, живі інструменти, відчуття космічного простору всередині та зовні – ось те, що чекає на Xlib у цей вечір та ніч.