Skip to Content

Концерт AND SO I WATCH YOU FROM AFAR (UK) в клубі ХЛІБ

Дата: 
13/02/2012
Время: 
19:00
Место: 
Xlib

До України прибуває And So I Watch You From Afar! Феєричні віртуози пост-року зіграють у Дніпропетровську та Харкові, щоб уже в понеділок, 13 лютого, сколихнути Київ.

Концерти ASIWYFA – це кипуча енергія, насичена мелодійність, експерименти, спільні тури з Maybeshewill, зірковими 65daysofstatic, США, Канада, Європа, дощ у Лос-Анджелесі, туман у Лондоні, блиск Тихого океану, 2 EP і 2 альбоми кращих зразків мат-року. «Ми робимо це не для себе чи один для одного у гурті – ми робимо це для людей, які створили And So I Watch You From Afar такими, якими вони є. Тому що, повірте, без людей, ми ніщо», – говорять ASIWYFA, поки їхні фани вибудовують черги за кутом за 4 години до шоу.

AND SO I WATCH YOU FROM AFAR

Чи запросять ірландці українських меломанів на сцену співати разом «Don't Waste Time Doing Things You Hate»? Чи презентують новий альбом так, щоб уже наступного дня кількість його прослуховувань на Last Fm зашкалювала? Jet Plane з Росії на розігріві, зовсім свіжа платівка «Gangs». Для шанувальників Maybeshewill, Russian Circles, Caspian, If These Trees Could Talk, 65daysofstatic, This Will Destroy You та відданих фанів команди із Белфаста 13 лютого, о 19:00, у Києві, у клубі Хlib (Фрунзе,12) – AND SO I WATCH YOU FROM AFAR (UK)!