Skip to Content

Концерт Argishty (вірменський дудук) в Києві!

Дата: 
13/04/2012
Место: 
Бабуин

Концерт Argishty (вірменський дудук). Вперше у Києві!

Після випуску свого третього альбому, Argishty вирушає в гастрольний тур, і ось він вперше виступить у Києві 13 квітня у кав’ярні-книгарні «Бабуїн»!

Майстер гри на вірменському дудуці – Argishty, приготував для вас вишукані вірменські і східні мелодії. Ви зможете поринути у чарівний світ музики, наповненої чистотою гірських вершин Арарату. Argishty представить слухачам композиції зі свого нового альбому «Перший єреванський сніг» і кращі мелодії з попередніх альбомів. А також познайомить зі своїми інструментами: вірменським дудуком і двома ще більш давніми східними флейтами – блуром і Неєм.
DUDUK - Argishty
Argishty навчався грі на дудуці у одного з кращих дудукістов сучасності – Геворга Дабягяна, який відомий у Вірменії не менше, ніж маестро Дживан Гаспарян. У своїх програмах Argishty використовує як народні вірменські мелодії у сучасній інтерпретації, так і композиції власного створення у стилі worldmusic. Музикант вміло поєднує автентичний голос дудука з класичними та етнічними інструментами, що надає його музиці неповторне, свіже звучання.

Ви зможете поринути у світ своїх фантазій, поринути в медитацію, відчути подих часу. Дозвольте вашій уяві розігратися під проникливі мелодії дудука у виконанні Argishty!

Адреса: кав'ярня-книгарня «Бабуїн» (вул. Симона Петлюри, 10)
Інформація та замовлення столиків: +38 050 356 33 26