Skip to Content

Концерт CHASING GIANTS & MAKE LIKE A TREE

Дата: 
14/04/2013
Время: 
19:00
Цена: 
30 грн + музичний інструмент (приносьте із собою все, на чому можна грати)

Що змушує музикантів об'єднуватися і робити спільні проекти? Це може бути спільна мета, може бути спільна симпатія до того, що робить інша творча людина. А може бути і мрія.

Напевно, наші музиканти і не підозрюють, що їх об'єднує мрія. Але це дійсно так. Запрошуємо вас на «концерт мрії» - спільний концерт гуртів Chasing Giants & Make Like a Tree.

Chasing Giants – це музичне дітище двох талановитих молодих хлопців: Андрія з Ялти і Елвіна з Америки. Хлопці познайомилися три роки тому і тоді навіть не думали про те, що у них буде гурт. Елвін взагалі боявся сцени і не міг нормально співати, але в один прекрасний момент його просто перестало хвилювати те, що над ним всі сміються і хлопець почав грати в своє задоволення. На цій хвилі його й підхопив Андрій. У 2012 році вони написали свої перші пісні і дуже скоро за допомогою друзів зняли відео на композицію «After all the times», яка і стала «першою для публіки».

Сьогодні Chasing Giants знають не тільки кияни. За останній місяць група відкатала невеликий тур по містах Росії і України. «Переслідуй своїх гігантів (мрії)» – так перекладається назва групи.

Сергій Онищенко – з числа тих, хто переслідує своїх гігантів. Доказ цього – його проект Make Like a Tree. Сергій – молодий музикант з Харкова, який на даний час подорожує Україною. Великій аудиторії він відомий, напевно, навіть більше своїми подорожами, ніж музикою. Зовсім нещодавно Сергій подолав величезний шлях довжиною в 15 000 кілометрів з Харкова на Сахалін. І все це автостопом.

З цією подорожжю пов'язано багато історій, які є і в піснях, і запаморочливо красивих фотографіях, які Сергій привозить із собою в кожне місто в якості доповнення до концерту. На даний момент Make Like a Tree – це гурт, який в кожному місті виглядає по-різному. А все від того, що в кожному новому місті до Сергія приєднуються нові музиканти. Все просто.

Мрійники Chasing Giants і Make Like a Tree давно хотіли зіграти разом. Але з веління долі до цього моменту їм це не вдавалося. З великою радістю ми запрошуємо вас на їх спільний концерт, який відбудеться 14 квітня в Студії йоги «Vedalife».

Make Like a Tree:

Chasing Giants:

Студія йоги «Vedalife» – це нове місце для приємного проведення часу в центрі Києва. І йога – це далеко не все, чим тут можна займатися. Щотижня в студії відбуваються лекції, семінари, майстер-класи, а щосуботи – концерти найцікавіших і найяскравіших гуртів. Зал «Ямуна» – це затишне приміщення, в якому вечорами горять свічки, а на стіні йде кіно. Це місце, де збуваються солодкі мрії дитинства.