Skip to Content

Концерт Deadhorse (пост-панк) в Києві, Тернополі та Хмельницькому

Дата: 
03/05/2012
Время: 
20:30
Место: 
Underground Music Hall
Цена: 
50 грн - передпродаж у день концерту: 70 грн.

Deadhorse - це пост-роковий гурт, що з серпня 2009 року творить фактурну інструментальну музику. Вихідці зі штату Пенсільванія (США), вони встигли віднайти фанів у різних куточках світу. Українцям пощастило, адже завдяки AZH Promo у травні цього року Deadhorse не просто вперше відвідає Україну, а й матиме міні-тур, який включатиме такі міста як Тернопіль (2.05), Київ (3.05) та Хмельницький (4.05).

Досить тривалі інструментальні композиції, де музиканти нерідко використовують багаторазові повторювані мотиви, тембральне розгортання, а також широкий динамічний діапазон, – усе це риси, за якими легко ідентифікувати музику Deadhorse. Шляхом створення атмосфери епічного сприймання музиканти налаштовують слухача до поринання у звукове середовище, що сповнене дивовижними оригінальними структурами. Їм вдається підтримувати важливий інтимний зв’язок із публікою через витончені музичні рядки і ніжні, дещо класичні, мотиви своїх мелодій. Відсутність вокалу не позбавляє композиції повноцінності та самодостатності, на рівні підсвідомості відбувається розуміння інструментальних партій як голосів.

Коли у одному з численних інтерв’ю в музикантів запитали, як би вони описали Deadhorse людині, яка раніше ніколи про них не чула, вони порівняли свою музику з саундтреками до фільмів: «Ми просто граємо те, що відчуваємо серцем, пристрасну музику, яка викликає великі усмішки на наших обличчях, і можемо лише сподіватися, що завдяки їй усмішка з’явиться й у вас».

18 липня 2010-го гурт випустив свій перший повноформатний альбом під назвою “We Can Create Our Own World” (“Ми можемо створити наш власний світ”), що включає сім композицій та був записаний у студії Broken Circles Records (USA). Саме ці треки, а також свіжий матеріал, буде представлено українським фанам Deadhorse.

У планах гурту на 2012 рік тури Канадою, Європою та Китаєм.

На розігріві у американців виступлять кияни embilight концертують нечасто, але їхні виступи завжди створюють надзвичайну атмосферу, яку фани пам'ятають ще довго після концертів. Розмашисті звукові пасажі змінюються тихими ліричними композиціями з чарівним вокалом. Об’єднує їх одне - гармонія. Якщо шукати аналогії в світі музики, то це перш за все Sigur Ros, Jeniferever, Kyte, EF та Radiohead.

Концерт у Києві:
Underground Music Hall
Московський проспект 13-в
Початок: 20:30
Квитки: 50 грн - передпродаж
у день концерту: 70 грн.
Можна придбати: магазин "Правда, Б", вул. Пушкінська 31-б, т. 067-45-23-330

facebook.com/events/337929402934878/


Концерт у Тернополі - 2 травня:

КОЗА БАР
(за підтримки AL.KO_KC)
бульв. Шевченка 23
Початок: о 20:30
]]>http://vk.com/event33534633]]>


Концерт у Хмельницькому - 4 травня:

Місцепроведення: театр КУТ
Початок: 20.00