Skip to Content

Концерт етно-джазового колективу Лаури і Крістіни Марті

Дата: 
23/05/2012
Время: 
20:00
Цена: 
Вхід - 50 грн

23 травня у великому залі Культурно-освітнього центру «Майстер Клас» (вул. Лаврська, 16) пройде 109-й концерт авторського проекту Олексія Когана "Тема з варіаціями. Live".

Лаура і Крістіна Марті представлять свій дебютний етно-джазовий альбом Krunk. Стилістично програма являє собою експериментальне злиття вірменського мелосу і сучасного європейського джазу. Нагадаємо, що презентація програми Krunk відбулася 31 березня 2010 саме в рамках проекту "Тема з варіаціями. Live".


Музиканти:

Лаура Марті - вокал,
Крістіна Марті - вокал,
Армен Костандян - дудук, зурна, перкусія,
Олександр Телепнєв - труба,
Віктор Павелко - саксофон,
Наталія Лебедєва - клавішні,
Олександр Новаков - бас-гітара,
Алекс Фантаєв - барабани.

Концерт відбудеться за підтримки Союзу Вірмен України.
Лаура и Кристина Марти
"Вірменська музика – це не тільки небесний сум у голосі дудука. Все набагато цікавіше… Сестри Марті разом з друзями видали чудову роботу, цікаву з різних точок зору. Для початку зазначимо, що альбом "Krunk" (вірм. "журавель") побудований на авторському матеріалі: Христина є автором слів, Лаура – автором музики. Втім, є тут і кілька народних пісень із записів Комітаса – але теж в аранжуваннях Лаури. З іншого боку, попри всю орієнтальну вишуканість мелодій і візерунчастість ритмів, це – дуже європейська, по суті, музика. І справа навіть не так у джазовому ключі, як – у вмінні уникнути зайвого, що, при такому багатстві й емоційній насиченості музики, скидається на справжній подвиг. Серйозно – це дуже дивне відчуття: весь альбом слухається як надзвичайно щільне полотно, яке парадоксальним чином вміщає дуже багато прозорого простору. І тут, мабуть, окремий комплімент варто сказати всім музикантам ансамблю. Бо, схоже, йдеться про досвід і толерантність саме того ґатунку, який дозволяє малювати не просто автопортрети, а – світи й простори.." (Антон Йожик Лейба)