Skip to Content

Концерт групи "Перкалаба"

Дата: 
17/12/2010
Место: 
Метрополь
Цена: 
60 - 80 грн

17 грудня Перкалаба презентує програму, яку повезе в европейський тур "UnderOpera 2011" на початку 2011 року. Це презентація одноіменного live альбому, записанного навесні цього року.

Музика Перкалаби - це те, що називається драйв в усiй його красi! Музики беруть публику своє позитивною, задерикуватою енергетикою, що накочує хвилями в зал зі сцени. Перкалаба вже шостий рік їздить європейськими турами. Гастролі в Польші, Австрії, Німеччині,Голландії, Швейцарії. 2008 року головний польський канал TVP зняв про феномен Перкалаби фільм «Usmiech na ustach a w oczach lzy». Перкалаба є постійним хедлайнером одного з найбільших оупен ейрів «АртПоле Шешори». Відомий лондонський dj Scratchy неодноразово ставить треки Перкалаби у себе в ефірі.

Майже жодна dj вечірка Жені Гудза із Гоголь Борделло, не проходить без пісень Перкалаби в плей-листі. Кузя із Братів Гадюкіних записав альбом реміксів на пісні Перкалаби "Quzaargh vs Perkalaba", а потім Перкалаба зіграла на розігріві Гадів в Палаці спорту. Суміш гуцульського запального етно,ска, реггей не залишали байдужим аудиторію в Москві,Берліні, Варшаві і багато других європейських столиць. Свій стиль перкалаба називає gutzul roots. Це та сама еклектика і бриколаж, де легкість, гумор, безтурботність утворюють фірмовий стиль. А розгільдяйство, стьоб і відв’язанність складають фiлософiю життя! Та шо, Горри та Гулєй, шановна публіка!

Квитки є оплатою за вхід до клубу і все, замовлення столиків по телефону 095-455-77-24 (депозитна система)

Схема продажу квитків:

* Передпродаж квитків у касах - 60 грн (телефон: 590 55 55)
* Продаж в день події - 80 грн
* З флаєром (роздрукована афіша є флаєром) вартість квитка дешевше на 10 грн