Skip to Content

Концерт гуртів MOONCAKE та EMBILIGHT

Дата: 
01/04/2012
Время: 
20:30
Место: 
Underground Music Hall

MOONCAKE – московський інструментальний гурт, що грає на межі арт-, спейс- і пост-року. Їх музику часто порівнюють з Pink Floyd і Mogwai. При цьому колектив створив власну атмосферу, виробив легко пізнаваний стиль і звук, уміння поєднувати полярні емоції від безвихідної печалі до ейфорії і захвату.

Музика MOONCAKE звучить у програмах пізнавального каналу «Моя планета» про науку, історію та подорожі, у виставі «Who let the bird’s out?» об’єднання театрів сучасного танцю «ЦЕХ», відкриваючи безмежний космос у кожному життєвому предметі.

mooncakeНайбільший у світі медіа-ресурс, присвячений інструментальній музиці TheSilentballet.com поставив альбому MOONCAKE «Lagrange Points» оцінку 8 з 10 балів: «Росія довго чекала на гурт, який міг би гідно конкурувати із західними артистами. Саме таким гуртом може стати MOONCAKE». На київському концерті MOONCAKE представлять свіжий матеріал із другого повноформатного альбому, над записом якого працюють.


EMBILIGHT – київський гурт, що створює музику у чуттєвому поєднанні пост-року та ембієнту. Розлогі звукові пасажі змінюються тихими ліричними композиціями із чарівним вокалом. Їх об’єднує одне – гармонія. Якщо шукати аналогії у світі музики – це Radiohead, Sigur Ros, Jeniferever, Kyte та EF.

За час свого існування команда пережила кілька метаморфоз, експериментуючи зі стилями та складом. Але тепер процес пошуку себе успішно закінчився, і EMBILIGHT знайшли, нарешті, своє справжнє обличчя. На концерті звучатимуть їх кращі композиції і дещо з нового матеріалу.

Зігравши разом вперше два роки тому, MOONCAKE та EMBILIGHT знову виступатимуть на одній сцені 1 квітня, у київському «Underground Music Hall».