Skip to Content

Концерт A PLACE TO BURY STRANGERS та Soviet Soviet в «Бінго» у Києві

Дата: 
05/10/2013
Место: 
Bingo
Цена: 
250 грн - передпродаж, 300 грн - в день концерту на вході

5 жовтня, у клубі «Бінго» у Києві пройде фестиваль Fight Fest, на якому виступить «найгучніший гурт Нью-Йорка» A PLACE TO BURY STRANGERS, прозвучить італійський пост-рок Soviet Soviet, ніжний повітряний шугейз з Ростова-на-Дону – Aerofall, пост-панк і нью-вейв від Seahorse з України та гаражні мелодії, наповнені lo-fi прохолодою українських The Cripples. Пост-панк, шугейз, нойз-рок, нью вейв, панк-рок, інді-рок – якісна іноземна і наша незалежна музика в одному місці.

A PLACE TO BURY STRANGERS стали на чолі жанру, який іноді називають «пісочним шугейзингом», схожим на звичайний, але дуже гучний і під великим впливом пост-панку 80-х. APTBS відкривали виступи Metallica і Nine Inch Nails, видали 3 студійних альбома, близько 20 синглів і EP, час від часу записуючись в шахті, ліфті, мінівені, або просто на вулиці. Їх аранжування схожі на озвучку страшної техногенної катастрофи. Нью-Йоркське тріо виконує музику того розряду, який неможливо повністю уявити, поки не почуєш, а почувши – вже не бачиш сенсу в описах.

«Вони викручують ручки підсилювачів на максимум, але не плавлять апаратуру. Вони ставляться до шуму так само дбайливо, як скрипалі до свого інструменту, але вичавлюють такі звуки, слухати які рекомендується тільки на повну гучність.» (Уривок з рецензії Open.ua)

Фронтмен Олівер Аккерман – один з небагатьох людей в сьогоднішній рок-музиці, хто досі намагається розширити можливості звучання електрогітар, особисто збираючи музичне обладнання під маркою Death By Audio в майстерні з приголомшливим видом на Манхеттен. Його ідеї використовують відомі виробники гітарних ефектів. Він створював кастомні ефекти для Мартіна Гора з Depeсhe Mode та інших зоряних музикантів. Тепер у нього майже немає часу на це, бо все поглинає власна музика. У Олівера близько 20-ти гітар, майже всі з яких зібрав сам, а улюблену педальку створив з медичного обладнання. У рамках осіннього туру гурт виступить у Києві і понад 30 великих європейських містах.