Skip to Content

Концерт японської піаністки Чісато Кусунокі в Києві

Дата: 
13/07/2012
Время: 
20:00

13 липня за підтримки компанії «Торговий дім – НІКО», офіційного імпортера Mitsubishi Motors в Україні, у Культурно-освітньому центрі «Майстер Клас» (вул. Лаврська, 16-а) відбудеться другий концерт японської піаністки Чісато Кусунокі.

Вперше Чісато відвідала Україну наприкінці 2011 року з єдиним концертом, який пройшов у "Майстер Класі". Тепер піаністка представить нову програму, до якої увійшли твори Баха, Шопена, Такеміцу та інших композиторів.

Кусунокі отримала освіту в Університетському коледжі Оксфордського університету і Королівській академії музики, є переможницею багатьох міжнародних конкурсів і демонструє надзвичайну віртуозність гри. Газета The Times пише про японську піаністку: "Вона володіє чудовими швидкими і еластичними пальцями, швидко знаходить внутрішні голоси музики, здатна показувати яскравість і запахи ... Ви ще почуєте про неї; у неї є те, що потрібно".

Програма концерту:

Партита Баха № 1 сі-бемоль мажор, BWV 825
Тору Такеміцу. Літанія
Фредерік Шопен. Баркарола, Op.60
Фредерік Шопен. Скерцо № 2, Op.31

Антракт

Валентин Сильвестров. Кітч-музика (1977)
Роберт Шуман. Симфонічні етюди ор. 13

13 липня, початок концерту - о 20.00.

Перед концертом, о 19.00 відбудеться майстер-клас з орігамі від Тамари Романової, а під час антракту запрошуємо Вас взяти участь у чайній церемонії!

Для представників ЗМІ вхід вільний (при наявності редакційного посвідчення).