Skip to Content

Концерт "Юркеш" в клубі 44

Дата: 
22/10/2011
Место: 
Арт-клуб "44"
Цена: 
Вхід - 50 гривень

22 жовтня в арт-клубі «44» відбудеться Ювілейний концерт українського рок-гурту Юркеш (The Yurcash), присвячений 7-річчю творчої діяльності колективу.

За 7 років гурт Юркеш встиг розбити кілька гітар, порвати кілька акордеонів та баянів, зламати два мішки барабанних паличок, а також зробити багато інших творчий дій. Наприклад, закрити та відкрити безліч фестивалів, випустити два студійні альбоми «Ой» і «Тюльпани в целафані», записати третій альбом (назва якого ще нікому невідома), зняти 7 відеокліпів. Крім того Юрія Юрченка, соліста гурту, примусили піти до Президента України, щоб забрати нагороду Заслуженого артиста України. Але цього на Ювілейному концерті не буде, лише музика.

22 жовтня Ви зможете не тільки послухати справжню українську рок-музику, але й стати свідками абсолютно нової історії гурту - по-перше, Юркеш виступатиме у новому складі та з новими інструментами, а по-друге, Ви почуєте абсолютно інше звучання Юркеш - ще важче. Саме цього вечора гурт оновить всі свої драйвера, плагіни, платформи і перейде на нову версію стилістичного звучання.
Юркеш
Цікаво послухати? Чекаємо Вас 22 жовтня о 20:00 (Арт-клуб "44", Київ, вул. Хрещатик 44-б).

Dress-сode:
rock style або щось таке - придумайте самі.

Face Control:
посмішка і веселий настрій.

Акція! Цього вечора вихід з клубу безкоштовний