Skip to Content

Країна Мрій 2011

Дата: 
25/06/2011 - 26/06/2011
Цена: 
Вхідний квиток: на 1 день – 50 грн., на 2 дні – 80 грн. Попередній продаж: 30 грн. на 1 день та 60 грн. на 2 дні.


25 та 26 червня 2011 року на Співочому полі в Києві традиційно відбудеться восьмий Етно-фестиваль "Країна Мрій".

Алеї Майстрів з 10.00

Конкурс вишиванок (тільки 26 червня) від партнера фестивалю «Кока-Кола Україна» з 12-00 до 15-30

Українсько-японський центр 25-26 червня (14:00-20:00)

  • Японські танці Бонодорі
  • Майстер-клас із каліграфії
  • Куточок одягання літнього кімоно «юката»
  • Майстер-клас з фурошікі – японського стилю упаковки речей
  • Фотографування в образі самурая та гейші
  • Майстер-клас з орігамі


Галявина «Ярило» 25-26 червня

Братство бойового козацького звичаю «Спас»: козацькі розваги з 13.00 до 18.00

Книжковий ярмарок (від дворика музею Гончара до алеї майстрів) працюватиме з 11.00 до 19.00

Книжкові майстер-класи: з друкарської справи, із палітурення книжок, з каліграфії, з виготовлення паперу, з ілюстрування книжок.

Літературний курінь: поетичні читання, презентації книг, літературні перфоменси.

25 червня:

Велика літературна сцена (за брамою, в кінці книжкового ярмарку, перед входом до Алеї майстрів, 14.00 – 19.00)

14.00-15.00 – Література етнічних спільнот України
15.00-17.00 – ІІ Кобзарський слем. Слем-майстер Сталкер (Євген Манженко)
17.00-18.00 – Література етнічних спільнот України
18.00-19.00 – Літературно-музичне дійство від Артема Полежаки та гурту Барабас «Літо, Любов, Полежака»

Дитяча галявина з 13.00 (народні майстри: виготовлення дитячих іграшок)

14.00 – 15.00 – Ярослава Левчук, майстер-клас: дитячі забавлянки
16.00 – 17.00 – Дитячий колектив «Вербиченька» (дитячі пісні,ігри та забави) від музею І. Гончара
17.00 – 18.00 – Ярослава Левчук, майстер-клас: дитячі забавлянки для найменших, колискові

Сцена «Під Стінами Лаври»

14.00 – 15.00 – «Кросна» (Україна)
15.00 – 16.00 – Йорий Клоц (Львів)
16.00 – 17.00 – «Добрі Люди» (Україна)
17.00 – 18.00 – ТопОрКестра

Сцена «Майстерня танців»

14.00 – 15.00 – «Добрі Люди», майстер клас українських танців
15.00 – 16.00 – «ТопОрКестра» – майстер-клас молдавських танців
16.00 – 17.00 –
17.00 – 18.00 – Осман Джемілє та онсамбль «Джемілє», майстер клас татарських танців

Сцена «Кобзарська майстерня»

13.00 – 14.00 –
14.00 – 15.00 – Ярослав Криско, бандура (Львів)
15.00 – 16.00 – Володимир Биков, бандура (Київщина, с. Стрижавка)
16.00 – 17.00 – Микола Тихонович Товкайло, бандура (Переяслав)
17.00 – 18.00 – Тарас Силенко, бундура (Київ)


Вечірня сцена

18.00 – 19.00 – Камо Грядеши (Україна)
19.00 – 20.00 – Осиміра (Білорусь)
20.00 – 21.00 – Бурдон (Львів)
21.00 – 22.00 – Electric Bazar Cie (Франція)

26 червня:

Велика літературна сцена (за брамою, в кінці книжкового ярмарку, перед входом до Алеї майстрів, 14.00 – 19.00)

14.00 – 15.00 – Зустріч з Оксаною Забужко
15.00 – 17.00 – Література регіонів України
17.00 – 18.00 – Зустріч з Василем Шкляром
18.00 – 19.00 – Вечір Іронічної Поезії (Юрко Позаяк, Артем Полежака, Сергій Пантюк, Келя Лікеренко, Сталкер (Євген Манженко), Макс Паленко, брати Капранови)

Літературні юшки від Коронації слова (дворик музею Гончара, з 13.00)

Фірмовими юшками та цікавими байками частуватимуть:

Анатолій Дністровий та Сергій Пантюк,
Олександр Есаулов,
Дара Корній,
Антон Санченко та Максим Кідрук,
Вікторія Гранецька та Наталія Тисовська,
Брати Капранови

Дитяча галявина з 13.00 (народні майстри: виготовлення дитячих іграшок)

14.00 – 15.00 – Ярослава Левчук, майстер-клас: дитячі забавлянки
16.00 – 17.00 – «Райгородок», інтерактивні народні ігри з дітьми
17.00 – 18.00 – Ярослава Левчук, майстер-клас: дитячі забавлянки для найменших, колискові

Сцена «Під Стінами Лаври»

14.00 – 15.00 – гурт Мандрівних дяків (Дніпропетровськ)
15.00 – 16.00 – гурт «Надобридень» (Україна)
16.00 – 17.00 – «Aqmescit», кримсько-татарський гурт
17.00 – 18.00 – джаз-квінтет

Сцена «Майстерня танців»

14.00 – 15.00 – «Буття», майстер клас українських танців
15.00 – 16.00 – Рожаниця, майстер клас «Вулиця»
16.00 – 17.00 – «Кросна», майстер клас українських танців
17.00 – 18.00 – «Хорея козацька», майстер клас середньовічного танцю

Сцена «Кобзарська майстерня»

13.00 – 14.00 –
14.00 – 15.00 –
15.00 – 16.00 –
14.00 – 17.00 – Ярема Шевчук, колісна ліра, бандура (Київ)
17.00 – 18.00 – Тарас Компаніченко, кобза, ліра, бандура (Київ)


Вечірня сцена

18.00 – 19.00 – De Temps Antan (Канада)
19.00 – 20.00 – Ят-ха (Республіка Тува)
20.00 – 21.00 – Hazmat Modine (США)
21.00 – 22.00 – Олег Скрипка та Джаз-бенд «Забава» (Україна)

Попереднє замовлення квитків на сайті ]]>http://karabas.com/]]> та за телефоном 590-55-55.
Увага! В програмі фестивалю можливі зміни