Skip to Content

Shanti People Mantra Jam

Дата: 
09/03/2013
Время: 
18:00
Цена: 
50 грн

Shanti People Mantra Jam | 9 березня | 18:00 | Студія йоги «Vedalife»

Ми живемо в оточенні звуків. З першої секунди і до останнього подиху звук огортає нас різноманіттям нот, тональностей, малюнків, фантазій. Покинувши цей світ, ми так і не почуємо тиші. Можливо, нам потрібно бути уважнішими до того, що ми слухаємо і чуємо? Можливо, саме звуки формують не тільки фон нашого життя, але і сам її сенс?

Mantra Jam – це захоплююча подорож туди, де Ви знаходитесь в дану хвилину. Це спосіб усвідомити себе, своє місце зараз та істинний пункт призначення вашої душі.

Проект Shanti People запрошує Вас знайти абсолютний слух за допомогою мантра-медитації. Втихомирити океан розуму, підпорядкувати розум волі серця, вийти за межі фізичних можливостей – це і є Mantra Jam.

Ми не зберігаємо секретів. Найпотаємніші таємниці приховані в Вас самих. Відкрийте двері і випустіть на волю Вашу мелодію.

Гурт Shanti People був створений в 2008 році. Всі треки музиканти записують у власній професійній студії в Києві. Особливо відомі Shanti People стали після концертів у «Б2» і «16 Тонн» в Москві спільно з групою «ОдноНо». Cміливе поєднання давніх ведичних текстів та сучасних електронних ритмів викликав значний резонанс у музичних колах за рахунок якісного змішання стилів і контакту з аудиторією під час шоу-виступів. Кожен трек – це своєрідна мантра зі змістом, історією і призначенням.

Крім звичайних концертів музиканти Shanti People проводять благодійні виступи – Mantra jam. Це можливість поринути у містичну старовину, за допомогою звукової медитації. Mantra jam включає в себе спів мантр на санскриті, звуки екзотичних музичних інструментів (сітар, саротен, дарбука, рагін) і танці.