Skip to Content

Концерт Шеррі Вільямс / Джим Лінахон / Маркус Бюргер (США - Німеччина)

Дата: 
15/06/2011
Время: 
20-00
Цена: 
50 грн.
Посольство Федеративної Республіки Німеччина представляє:

Шеррі Вільямс / Джим Лінахон / Маркус Бюргер
(США - Німеччина)

15 червня 2011 о 20:00 у великому залі Культурно-освітнього центру «Майстер Клас» (вул. Лаврська, 16) в рамках авторського проекту «Тема з варіаціяімі. Live» відбудеться концерт американської вокалістки Шеррі Вільямс (Sherry Williams), а також американського трубача Джима Лінахона (Jim Linahon) і німецького піаніста Маркуса Бюргера (Markus Burger).

Співачка Шеррі Вільямс народилася в Каліфорнії. Вперше вийшла на велику сцену у складі знаменитого місцевого шоу-хора The Young Americans. Перед тим, як почати сольну кар'єру в 1976-му році, Шеррі встигла попрацювати в кількох групах (які виконували поп, латино, ритм-н-блюз), неодноразово брала участь у популярних американських телешоу. До запису першого альбому The Way You Love Me (1997) активно гастролювала по країнах Азії і США, знімалася в телевізійних фільмах. Слідом за дебютним альбомом, високо оціненим джазовою критикою, вийшли ще два сольних диски співачки: A Taste Of Sherry (2002) (диск номінувався на премію Grammy) і You Must Believe In Spring (2003). Шеррі Вільямс працювала з багатьма відомими джазовими музикантами, серед яких особливо виділяє співпрацю з флейтистом Хербі Манном (Herbie Mann).

SherryWilliams(1).jpg
Разом з Шеррі Вільямс у Києві виступить американський продюсер, композитор і трубач Джим Лінахон, на рахунку якого участь більш ніж у 300-х записах для кіно, телебачення, радіо, музичних театрів і т.п. Лінахон співпрацював з Тоні Беннетом (Tony Bennett), Френком Сінатрою (Frank Sinatra), Джонні Карсоном (Johnny Carson), Еллою Фітцджеральд (Ella Fitzgerald), Генрі Манчіні (Henry Mancini), Сарою Воен (Sarah Vaughаn). Його музика звучала у фільмах провідних голлівудських кінокомпаній (наприклад, Warner Bros. і The Walt Disney Co.), в ефірі найбільших світових телеканалів (ABC, NBC, CBS, CNN). Проекти, участь в яких брав Джим Лінахон, неодноразово відзначалися престижними нагородами Grammy, Emmy і Downbeat Аward.

Ще одним партнером Шеррі Вільямс на київському концерті стане німецький піаніст Маркус Бюргер. Бюргер записувався і виступав на одній сцені з такими музикантами, як Джо ЛаБарбера (Joe LaBarbera), Боб Магнуссон (Bob Magnusson), Кенні Вілер (Kenny Wheeler), Норма Вінстон (Norma Winston), Сесіл Пейн (Cecil Payne), Джон Чікаї ( John Tchicai), Боб Мінтцер (Bob Mintzer). У дискографії музиканта 12 альбомів, записаних у складі різних проектів. Ще два диски, в тому числі один спільний з Шеррі Вільямс, мають вийти в 2011 році.

В якості спеціальних гостей у концерті візьмуть участь київські музиканти Макс Гладецький (контрабас) та Валерій Волков (барабани).

(Попередній продаж квитків у касі Культурно-освітнього центру «Майстер Клас»)

Ведучий концерту - Олексій Коган.

Організатори концерту:
Посольство Федеративної Республіки Німеччина,
Продюсерський центр «Jazz in Kiev»,
Культурно-освітній центр «Майстер Клас»