Skip to Content

Свято Миколая для дітей-сиріт в київському ляльковому театрі

Дата: 
19/12/2010

19 грудня 2010 о 15.00 в Київському театрі ляльок буде влаштовано тепле й родинне свято дітям-сиротам, благочинний захід - Свято Миколая, на який завітають 100 маленьких гостей – вихованців дитячих будинків від 6 до 14 років.

На них чекатиме справжня казка з розвагами, майстер-класами з народного мистецтва, подарунками, святковим пригощанням та безліччю усмішок, яких їм так бракує в повсякденному житті. Щоб побувати на святковому дійстві, дітки приїдуть із різних куточків Київської області та з Волині.

До програми увійдуть майстер-класи із витинанки, художнього розпису та ляльки-мотанки від фольклорної школи «Правиця», козацькі забави від володара кубку Європи з фрі-файту Григорія Никифорця , театральна вистава «Миколай», а також святкове частування пампушками, узваром для дітей та дорослих.

Вітатимуть маленьких гостей Сашко Положинський та Василь Вірастюк…

Марта Любчик та Мирослава Тузюк, засновники Дитячої фольклорної школи «Правиця»: «Дитинство - це найніжніша пора, і коли ж ще вірити в казку? Наших діток дуже ранить несправедливість, зло, холод від оточуючого світу. Свято Миколая - це той день, коли ми спільними зусиллями допоможемо нашим дітлахам відчути ніжну турботу про них та святковий родинний настрій. А віра в казку достукається до кожного сердечка».

Тетяна Логуш, засновник МБФ «Мистецька скарбниця»:
«Ми вирішили, що найкращим подарунком для дітей будуть книги, бо вони формують наш світогляд. Діти – це майбутнє України, і саме з книги вони черпають мудрість поколінь».

Організатори:
<<Правиця>> та <<Мистецька скарбниця>>

Партнери:
БФ «Товариство» Приятелі дітей»
БФ «Слов’янський Купол»

Спонсори:
«Лівобережний»
«Крафт Фудз Україна»
«Кока-Кола Україна»
«Інком»
«Штуки»