Skip to Content

Концерт британської death-jazz групи VILE IMBECILES в Києві

Дата: 
27/11/2011
Время: 
18-00
Место: 
Арт-клуб "44"

Народжений у Брайтоні, англійській «перлині біля моря», фешенебельному курорті із пляжів, ресторанів, атракціонів та сувенірних крамничок, VILE IMBECILES виглядає вкрай неочікувано.

Фоном дорогих тапчанів, пахлави та іншої санаторної благодаті звучить death jazz – зламані, понівечені ритми, різкі повороти, тріщини та гітарні рифи, схожі на бурмотіння та напади психічно нездорової людини.
VILE IMBECILES
Однак через хаос ледь чутно проступає зовсім інша картина – усі композиції гурту формують чітку структуру, в якій кожен брудний акорд, хрип і брязкіт опиняється на своєму, єдино вірному місці, несамовито і мелодійно передаючи дивовижної глибини історії.

Склад гурту:
Andy Huxley (гітарист The Eighties Matchbox B-Line Disaster)
James Hair (басист Neils Children)
Bertie Lean
Caz Rospigliosi

Гурт Енді Хакслі (Andy Huxley) – набагато більше, ніж група технічно обдарованих музикантів, спритність пальців і дисонуючі акорди джазу. Прийнявши буддизм і зав’язавши з наркотиками, Енді та компанії вдалося так оригінально поєднати фанк, пост-рок, метал і авангард, як не вдавалося ще нікому. Навіть після третього альбому «D is for W», що вийшов кілька тижнів тому і за три дні обігнав за продажами альбоми Sting, Radiohead і Peter Gabriel, VILE IMBECILES досі залишаються однією з найбільших загадок сучасної музики. А самого Енді, неординарного поета і філософа із дуже цікавої родини з дідусем-лауреатом Нобелівської премії з фізіології та медицини вже називають кандидатом на майбутнього рок-ідола міліонів.

VILE IMBECILES
У Києві, крім надзвичайного сольника 27 листопада у «44», VILE IMBECILES виступить у спільному концерті з першими леді electro-pop-punk Robots In Disguise (26 листопада, «Sullivan Room») і зіграють головну роль в українському фільмі, режисери якого ще тримають деталі у таємниці. Виступ VILE IMBECILES відбудеться у рамках серії столичних концертів «Оkk» музичної організації «XXX Waves».