Skip to Content

Виступ джазового проекту «The three waves trio»

Дата: 
02/09/2012
Время: 
19:00
Место: 
Бабуин
Цена: 
40 грн.

Джазовий клуб «Джезва» , cпільно з букарнею «Бабуїн» пропонуть на розсуд київської публіки українсько-польсько-американський джазовий проект «The three waves trio»


склад:

Michael Parker - контрабас
Grzegorz Pałka - барабани
Роман Бардун - фортепіано

«The three waves trio» - Це творчість трьох молодих, проте досвідчених, музикантів з Сполучених Штатів, України та Польщі, котрі знайшлись у відповідний момент в одному місці. В цьому проекті поєднуються різні культури, ментальності та світогляди. Кожен музикант має свій стиль, оснований на досвіді та особливостях місця свого творчого становлення. У грі хлопців відчуваються сучасні джазові тенденції Нью Йорка, українська мелодичність та польська джазова традиція. Хлопці виконюють власні композиції, а також вибрані джазові стандарти.

Майкл Паркер/Michael Parker – бас-гітарист з Нью Йорка. Він вчився джазу та класичної музики в знаменитих музикантів світового масштабу, таких як Скотт Коллі (Андерграунд Кріса Портера), Рейд Андерсен (Бед Плюс), Ернст Глерум (Амстердамська конcерваторія) та Марек Каліновський (Краківська філармонія). Він також мав честь грати з такими джазовими зірками як Джон Скофілд, Ерік Харланд та Кріс Портер. Любов Майка до подорожей та музики дала йому можливість пограти на різних сценах Сполучених Штатів та Західної Європи.

Гжегож Палка/Grzegorz Pałka – молодий талановитий барабанщик з Кракова. брав участь і здобув нагороди на багатьох фестивалях та конкурсах, серед яких Міжнародний фестиваль «Драм фест» в місті Ополе. Також він є учасником різних джазових майстеркласів, де вчився в таких музикантів як Біллі Херт, Дом Фамуларо, Марта Клімасара.

Роман Бардун – піаніст зі Львова. Він має досвід гри в різноманітних коллективах включаючи бігбенди, оркестри. Вчився у видатних польських джазових піаністів, таких як Йоахім Менсель, Анджей Ягодзінський, Марцін Масецький. Роман брав участь в міжнародних проектах граючи з музикантами Польщі, Німеччини, Великобританії, США, виступав на фестивалях Польщі, України, Молдови та Росії. Роман є стипендистом програми Міністра культури Польщі “GAUDE POLONIA”
The three waves trio


Час:
неділя, 2 вересня, 19:00
Місце: паб-бібліотека «Бабуїн» (вул. Симона Петлюри (колишня

Інформація і замовлення столиків: +38 050 356 33 26