Skip to Content

Виставка Дмитра Добровольського "Мозаїка кольору на полотні" в галереї Мистецька збірка

Дата: 
19/11/2010 - 05/12/2010

Д. Добровольський народився 1968 року в місті Києві. Закінчив у 1994 році Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури. Навчався у В. І. Забашти, М. А. Стороженка. Член Національної Спілки художників України.

Художник створив свою неповторну мозаїчну техніку, свій стиль і втілив в ній власну індивідуальність, відчуття часу, смак і вподобання. Працює олійними фарбами та мастихіном на кольорових фонах, використовує та розробляє техніку контрастних кольорів. Художник створив свій світ, сповнений гармонії яскравого кольору, позитивних емоцій. Живопис художника невимушений, емоційний і щирий. Сюжети його картин запозичені з повсякденних вражень. Він насичує їх духовним змістом через свої почуття і віру у добро. Написав серії пейзажів, присвятивши їх Києву, Лондону, Единбургу, Криму, Талліну. Міські пейзажі в його баченні відрізняються насиченим колоритом і виразною композицією.

«Здатність творити дана людям від Бога. Пояснювати, що таке мистецтво – дуже невдячна справа. Це все одно, що намагатися пояснювати сутність Бога і душі. Колір у живопису є носієм божественної основи. Кожний колір має свій особливий філософський та емоційний зміст. Заради кольору, що народжується в моїй душі, я і створюю свої картини. Наші почуття, наші емоції – це космічні потоки кольору в цілісній і гармонійній системі всесвіту. Багато чого ми не можемо зрозуміти, але ми можемо відчути…»
Дмитро Добровольський

Виставка працює з 19 листопада по 5 грудня 2010 року
Ср. – Нд. з 11:00 до 18:00, Пн., Вт., - вихідний