Skip to Content

Виставка міжнародного арт-проекту Milliart в клубі «Культ Ра»

Дата: 
24/12/2010 - 30/12/2010

Milliart.com - міжнародний арт-проект, мета якого - популяризація національної культури різних країн світу через їхнє мистецтво. Поняття "національна культура" у рамках проекту набуває оригінального значення: традиції не мають права зникати, хоча можуть змінюватись. Milliart.com представляє близько сотні художників з найрізноманітніших країн: від Перу - до Індії, і від Фінляндії - до Аргентини.

Фізично проект зародився в українському просторі, але в мережі його територія - зона ком. Це означає, що проект переслідує кілька завдань: представлення українського мистецтва в світі, створення платформи для міжнародного мистецького діалогу, ознайомлення поціновувачів мистецтва з усіх кутків планети із культурою різних народів.

Проект дебютує офлайн благодійною виставкою – отримані з продажу творів кошти будуть перераховані художнім школам з Нікополя, Донецька, Кривого Рогу та Львова, які особливо потребують фінансової допомоги.

На виставці будуть представлені живопис та графіка художників з України, Росії, Білорусії, Німеччини, Хорватії, Перу та Китаю. Серед українських учасників виставки – відомий художник Іван Семесюк та актор, музикант і режисер Георгій Делієв, котрий у своїх художніх творах є абсолютною протилежністю добре знаному нам Делієву-актору.

В програмі вечора:
Перфоманс від Ольги Кебас, Олени Ткаченко та Юлії Павлік – художня акція, сюжет якої важко передбачити, адже її учасниками будуть перформери, створені ними персонажі, глядачі, а внашому випадку - ще й картини.

«Божичі» - гурт української аутентичної музики, що вивчає та відтворює старовинну пісенну та танцювально-інструментальну традицію. «За нашим глибоким відчуттям, фольклор - це те, що пов’язує нас напряму із нашими предками, із силами Землі».

Майстер-клас із народного танцю.
Скоморох та вільне спілкування за келихом вина та українськими перекусками. На відкритті можна буде взяти інтерв’ю в учасників проекту та у відомих гостей.

Гості вернісажу: Гайтана, Марічка Бурмака, Юрій Макаров, Маша Єфросініна, Віктор Цекало, Юрко Юрченко, Ніна Матвієнко та інші актори, музиканти і телезірки. З учасників виставки на відкритті будуть присутні: Іван Марчук, Георгій Дєлієв, Анжеліка Рудницька, Іван Семесюк та Анна Силівончик.


На виставці будуть представлені роботи наступних художниів:

  • Перу - Хосе де ла Барра
  • Німеччина - Лев Каплан
  • 
Китай - Чанг Хуай Йонг
  • Хорватія/Голандія - Маріо Кеглевич
  • Білорусія - 
Анна Силівончик, Василій Пєшкун
  • Росія - Володимир Кочетков
  • Україна - Іван Марчук, Іван Семесюк, Анжеліка Рудницька, Олександр Жулинський, Наталія Пастушенко, Георгій Дєлієв, Олексій Малик, Анна Хомчик, Юлія Долинська, Уляна Нищук-Борисяк, Ілля Яровий