Skip to Content

Музей сучасного мистецтва України презентував арт-проект по фильму "ТойХтоПройшовКрізьВогонь"

Дата: 
27/04/2012

У Музеї сучасного мистецтва було представлено неповторний світ кінофільму у інсталяціях, фотографіях, світлинах, декораціях.

Зустрічав друзів музею театр «Дикий Захід» зі справжніми індіанцями, що знімалися в кінострічці!

Цей фільм було створено творчою групою, на чолі з Михайлом Іллєнко — легендарним майстром українського кінематографу. Кінорежисер, сценарист, актор, викладач, член-кореспондент Академії мистецтв України, заступник секретаря Спілки кінематографістів, організатор фестивалю українського кіно «Відкрита ніч».

Сюжет стрічки: Сюжет фільму торкається часів минулої війни. Український льотчик Іван Доценко, втікає з німецького полону але був звинувачений у державній зраді. Засланий у сталінські табори винахідливий Іван знаходить можливість для втечі. Починається полювання з боку НКВД, що позбавляє героя і надії на зустріч з коханою, і, в кінцевому рахунку, самої Батьківщини. Заснована на реальних подіях, ця історія веде глядача через ряд пригод, що перетворюють льотчика, Героя Радянського Союзу в довічного в'язня ГУЛАГу, а вже згодом події переносять його до племені індіанців-ірокезів, де Іван і отримує своє нове ім'я, що означає – ТойХтоПройшовКрізьВогонь.