Skip to Content

Музичний перфоменс групи Melting Clouds в Я Галереї

Дата: 
11/05/2012

Музичний перфоменс групи Melting Clouds в рамках проекту Антона Логова GEO

У п'ятницю, 11 травня о 18.00, в арт-ценрі Я Галерея у Києві (Хорива, 49Б), відбудеться музичний перфоменс під назвою Лабіринт - від київської музичної групи Melting Clouds, в рамках проекту Антона Логова GEO.

Левченко Дмитро - гітара, клавішні інструменти
Талайчук Іван - клавішні інструменти
Сарана Михайло - саксофон
Ломаковський Олег - перкусія
Остроушко Дмитро - гітара

Різнобарвне злиття звуків, наповнених візуальними образами геометричних фігур. Медитативний акт заглиблення у геометрію - надтонка матерія на грані візуального та акустичного. Картина, де форми отримують свободу для того, щоб стати залежними від вітру, легкими швидкоплинними хмаринами і, зрештою, розтанути, але залишитись. Ми чекаємо на нього, залишившись наодинці з густою всеосяжною тишею, - приплив тяжіння поза простором. Хвилі розчиненого часу. Відчуваючи себе яскравим полум'ям, що сягає вище гір.


Melting Clouds
- група, створена в Києві 2009 року. Музика колективу складається з гітар, поєднаних з електронікою, та підтримується живою ритм-секцією. Спираючись на спадщину психоделічного року 60-70-х років, зокрема, на німецький краут-рок, а також на традицію підстилю drone ambient, Melting Clouds часто відходить від рифової манери гри, віддаючи перевагу створенню звукової атмосфери як настрою.

«Ми намагаємося не обмежуватися певним жанром або стилістикою, постійно трансформуючись. Тому що сама музика виходить за межі "просто музики", маючи певні образи й філософію, що переплітаються з іншими сферами мистецтва. Ця музика стирає грань, об'єднуючи всі елементи системи під одним прапором Melting Clouds. Поскільки нашою метою є об'єднання і синтез як музичних палітр, так і різних форм мистецтва для створення нового погляду на творчий процес, а також - співпраця з людьми, у яких є свіжі ідеї й бажання для спільної роботи».

За час свого існування колектив уже брав участь у ряді музичних фестивалів в Україні та за її межами, таких як Telemagica-2009, Magic Orchids-2009 (Лос-Анджелес, США), Burning Man-2011 (США, в пустелі Невади), Havizaj (Будапешт, Угорщина), Gogolfest 2009 - 2010, ZixZixOne 2009, Free Music (Київ), Hello Hostel, Лофт проект "Поверхи", DFN Radio (Санкт-Петербург, Росія).

Окрім студійних записів та концертів, колектив співпрацює з такими відомими кінодіячами, як Олександр Шапіро та Еван Мец, а також бере участь у проектах сучасного мистецтва (наприклад, екпозиція Відчуваю! Абстрактне мистецтво vs сучасна музика в арт-центрі Я Галерея в Дніпропетровську) й театру (Олег Драч).