Skip to Content

НОВІТНІЙ АРТ-ТЕКСТИЛЬ УКРАЇНИ (Виставка до ЄВРО 2012)

Дата: 
14/06/2012 - 20/08/2012

Під час проведення Євро-2012 Київ здатний вразити своїх співвітчизників не тільки спортивними, але й мистецькими досягненнями. Музей сучасного мистецтва України у співпраці з Українською секцією Міжнародної асоціації арт-критиків АІСА презентує виставку «Новітній арт-текстиль України», який в нульових роках XXI століття стрімко розвивається і збагачується новими оригінальними засобами виразності, значно розширюючи свій художньо-стилістичний діапазон та демонструючи різноманітні підходи до втілення образно-пластичних ідей майстрів тканини.

Виставка засвідчує невпинне прагнення митців до творчого експерименту в гобеленах, панно, об’ємно-просторових композиціях у таких традиційних техніках, як ткацтво, вишивка, повсть, батик і у відносно нових для українців – черпаний папір, квілт, колаж, текстильна аплікація.

Куратори виставки (Зоя Чегусова, Тетяна Кисельова) намагались включити до експозиції твори різної спрямованості – фігуратив і абстракцію, площинні і об’ємно-просторові композиції. 90 справжніх шедеврів 33-х майстрів розкривають незвичність і неочікуваність як в жанрах, так і в системі образності новітнього арт-текстилю України.

Довідка. Музей працює щоденно з 11.00 до 19.00 крім понеділка
Довідки за тел./факс: 044 2014945;