Skip to Content

Підводний живопис Андре Лабана в галереї "Мистецька збірка"

Дата: 
26/08/2011 - 25/09/2011

Українці скоро матимуть нагоду подивитися роботи першого в світі художника-підводника.

В п’ятницю, 26.08.2011, в галереї «Мистецька Збірка» відбудеться відкриття виставки Андре Лабана, французького художника, який першим почав писати підводний світ з натури.

Саме він є першовідкривачем такого жанру. Вперше він почав писати підводний світ з натури після того, як місяць прожив у підводному домі. Андре Лабан вже вдруге відвідає Україну. «Це вже друга виставка Андре у нашій галереї. Перша була дуже успішна, її відвідало багато людей, тому ми вирішили організувати ще одну, аби показати Києву більше підводних картин. Цей живопис унікальний і неповторний, такого немає більше ніде у світі», – розповідає директор галереї Максим Волошин.

Андре Лабан не просто художник, а підводний оператор команди легендарного Жака Іва Кусто. За словами членів команди Жака Кусто, картини Лабана «занурюють» глядача в реальний підводний світ, дають йому можливість відчувати те, що бачить аквалангіст під водою. Він пише пейзажі, наприклад, печери та гроти.

«Підводний живопис — не бізнес. Це моє головне захоплення», — говорить Андре, «Я почав малювати в вісім років; малював під водою в багатьох морях світу».

Відкриття виставки відбудеться 26.08.2011, 17:00
Адреса: вул. Терещенківська, 13 (вхід в арку, 2-й двір), галерея «Мистецька збірка».