Skip to Content

Виставка абстрактних робіт Леоніда Козлова в галереї Мистецька збірка

Дата: 
02/11/2012 - 18/11/2012

Представлені на виставці твори глядач побачить вперше. Стиль виконання картин – від площинно-декоративного до виразно-фактурного. Всі роботи об’єднує схильність до логічного узагальнення, лаконічність, концептуальність, виразні лінії і природні органічні кольори.

Козлов – не лише художник, він ще й скульптор. Біля 40 років митець створює прекрасні скульптури. Найчастіше – бронзові образи тендітних балерин. Працює автор і в графіці. Критики вбачають у його творчості абстрактні традиції модернізму, але з постмодерновим концептуальним навантаженням.

Володимир Козлов – член Спілки художників України, чиї роботи знаходяться в музеях України, США, Великобританії, Франції, Швеції, Німеччини, Фінляндії, Росії, Узбекистану і навіть Нігерії. Серед численних нагород художника – срібна медаль престижної виставки країн Центральної Європи “CES INCONNUS CELEBRES” у Парижі та медаль в категорії «Модель» за скульптуру Наомі Кемпбел на міжнародній виставці в Чикаго.

Галина Скляренко, мистецтвознавець: «Кожне полотно викликає не тільки суто художні, а й цілком «реальні» та широкі асоціації, серед яких, можливо, чи не головне місце залишається за Природою. «Чиста абстракція» сьогодні – явище умовне. У абстрагованих творах Леоніда Козлова так чи інакше проглядають відгомони дійсного світу – лінія горизонту, природність кольорів, форм чи силуетів.»

Максим Волошин, директор галереї «Мистецька збірка»: «В абстракції набагато важче оцінити рівень майстерності автора, ніж, наприклад, в реалістичних творах. Абстракція Леоніда Козлова не викликає жодних сумнівів. Це – високоякісний продукт і в технічному розумінні і в смисловому навантаженні.»

Відкриття виставки відбудеться 01.11.2012 о 18:00.
Виставка працює з 2 по 18 листопада 2012 року.
Пн, вт: вихідний; ср – нд: з 11:00 до 18:00.