Skip to Content

Виставка художника Михайла Деяка в галереї «Мистецька збірка»

Дата: 
29/09/2011 - 23/10/2011

29. 09. 2011 у галереї «Мистецька збірка» відбудеться відкриття виставки українського художника-експресіоніста Михайла Деяка

В його роботах знайомі вулиці і пейзажі набувають святкової буденності і сяють яскравими кольорами. Портрети ж людей, передають не як людина виглядає, а якою є всередині...
Фома, соліст гурту «Мандри»

На виставці, що триватиме майже місяць, буде представлений цикл робіт, зроблений під час творчої мандрівки художника Європою, організованої засновниками галереї Максимом та Юлією Волошиними. Михайло Деяк – яскравий представник закарпатської школи живопису, власноруч виготовляє фарби та навіть створив свою унікальну палітру. У його творчому активі нараховується близько 10 персональних виставок, а роботи знаходяться у фондах Національного музею українського мистецтва і в приватних колекціях України, Росії, Франції та Канади.

«Вартість картин на даний момент варіюється в діапазоні від 2500 – 5000 дол. Даний період є дуже вигідним для інвестування грошей в полотна молодого художника та придбання картин, які згодом будуть тільки дорожчати і в найближчі роки виростуть в ціні як мінімум на 15, а, скоріш за все, на 20-25%», – коментує Максим Волошин, директор галереї «Мистецька збірка».

На відкритті також відбудеться презентація персонального каталогу робіт художника та транслювання відео з мандрівки. Пленер – унікальна для України практика, коли митець зображує мальовничі куточки світу «з натури», передаючи їх неповний дух та колорит і свої відчуття у ті хвилини. Тож глядачі матимуть змогу побачити затишну красу Європи крізь кольоровий вітраж душі митця, стиль якого відрізняється стихійною динамікою та енергетикою, глибокою емоційністю. Для підсилення естетичного задоволення гостей та створення атмосфери європейського літа іспанський співак Ернесто розважатиме відвідувачів живою музикою.

Пн, вт: вихідний; ср – нд: з 11:00 до 18:00.