Skip to Content

Виставка "Художники малюють. A4, кулькова ручка" в Карась галереї

Дата: 
28/12/2011 - 28/01/2012

Уявіть якби Марсель Пруст чи Лев Толстой мали Твіттер і були обмежені 140 символами. Що може створити митець, якщо він працює в умовах обмеження - чи то 140 символів для письменника-романіста чи кулькова ручка та папірець А4 для художника.

Чи такі малі форми можуть стати окремим твором чи є ескізом для майбутнього шедевру? Певно, будь-яка відповідь може бути правильною. Однак, кожного разу технічне обмеження є викликом для творчості.

Цього року, як і протягом вже 6 років, ми пропонуємосучасній арт-індустріївкотре звернутись до демократичногоматеріалу – звичайної кулькової ручки та звичайного офісного папірця А4, аби переосмислити концепцію професійного художника та художньої творчості в контексті загальної комерціалізації та новітніх медіа-технологій.Художники, зазвичай, не надають особливої шаникульковій ручці, адже окрім її «присмаку повсякденності», вона нейде на компроміси – її неможливо розтушувати, розмити, зробити темнішою чи світлішою, як фарби на палітрі.Однак, незважаючи на формальні обмеження та простоту, та сама ручка істотно розширює горизонти художніх інновацій.
карась галерея
"A4" надає можливість всім бажаючим взяти участь у проекті й відчути себе художником. Одна з частин проекту на основі відкритого конкурсу.Інша частина - роботи відомих сучасних українських художників, серед якихНікітаКадан, Олексій Аполлонов, ВінніРєунов, Віта Буйвід, Влада Ралко, Олександр Друганов, Олександр Ройтбурд, Олександр Бабак,Ілля Ісупов, Віктор Покиданець, Станіслав Волязловський, Анатолій Криволап та багато інших. Протягом 2006 - 2011років Карась Галерея зібрала понад 1000 малюнків, створених більш ніж сотнею учасників, 50 з якихє найвідомішимисучасними художникамиУкраїни.