Skip to Content

Виставка художниці Ольги Конощук в галереї «Мистецька збірка»

Дата: 
22/05/2013 - 16/06/2013

22.05. 2013 галерея «Мистецька збірка» відкриє виставку відомої художниці Ольги Конощук «Під парусом»

Через образ вітрильника піднімаються вічні питання про людську долю й душу. Парус – це символ духу, який підкорив стихію, пливучи в бурхливому океані життя назустріч невідомому. Метафора човна дозволить кожному відвідувачу поглянути на життя під новим кутом, знайти власні відповіді.

До чого ми прямуємо: до ілюзорної лінії горизонту, тихої гавані, острову скарбів чи давно загубленої Ітаки? Як вчинити, коли здіймається вітер змін: кинути якір чи підняти вітрила? Чи витримає парус бурю? Чи можна довіряти екіпажу? Що таять у собі надра трюму? Який прапор підняти над вітрилом? Який маневр застосувати, щоб обійти рифи? А, може, скинути баласт? На виставці кожен вирішить для себе: осісти на мілині, плисти за течією чи спіймати хвилю удачі.

Виставка закликає до сміливості, подорожі, пошуку, нових відкриттів. Вона поверне глядачу авантюрний дух пригод, віру, фортуну. У галереї кожен відчує себе мандрівником і романтиком, аргонавтом, Одисеєм чи Васко да Гамою.
Стиль робіт граничить з абстракцією, лінії точні, контури чіткі, образи легкі і глибокі водночас. Колористика – свіжа і світла, сонячна і прохолодна.

Художниця Ольга Конощук живе і працює в Україні та Австралії. З 16 років Ольга учасниця престижних українських та міжнародних виставок сучасного мистецтва. Представляла колекції абстрактного і фігуративного живопису. Її полотна – це емоційні враження від численних міжнародних подорожей. Роботи Ольги виставлялися на персональних і групових виставках в Європі, Австралії, США, Великобританії. Роботи художниці є частиною відомих корпоративних і приватних колекцій в Україні, Росії, Австралії, Великобританії, США, ОАЕ, Швейцарії, Франції та Канаді.

Відкриття виставки відбудеться 22 травня о 19:00.
Виставка працює з 23 травня по 16 червня 2013 року.
Пн, вт: вихідний; ср – нд: з 11:00 до 18:00.

Галерея «Мистецька збірка»
вул. Терещенківська, 13 (вхід в арку, 2-й двір)
Тел.: (050) 136-47-37, (044) 234-14-27, (099) 245 11 18