Skip to Content

Виставка Наталії Колпакової "Спостерігач за гранню або Вогняне поховання"

Дата: 
14/09/2011 - 28/09/2011

Спостерігачі – таємничі люди, присутність яких було відмічено під час значущих подій
Зазвичай вважають за краще не втручатися в події своїх спостережень
Мотиви і причини дій спостерігачів досі неясні. Спостерігачі не відчувають смаку, або майже не відчувають смаку, тому їдять дуже гостру їжу.

Спостерігачі старіють дуже повільно. Назвати їх мандрівниками в часі не можна, скоріше вони спостерігають за ходом часу.
Спостерігачі можуть читати думки інших людей.
Спостерігачі можуть бачити майбутнє, або принаймні передбачати значимість тих чи інших людей і подій.
У спостерігачів часом йде не так, як у людей. Вони можуть знаходиться в будь-який момент часу, і можуть також переміщати людей у часі разом із собою.
колпакова наталья
Схоже, вони супроводжують усі переломні моменти історії нашої реальності.
Можливо вони контролюють якусь «синхронність» відбувається у всіх реальностях.
Спостерігачі можуть бачити всі можливі варіанти розвитку подій, а також наслідок тих чи інших рішень людини. Але вони не можуть з точністю сказати, який варіант майбутнього настане, так як вони не знають, яке рішення в кінцевому рахунку візьме чоловік.
Художнику світ дозволяє те, що не дозволив би простій людині – наприклад, лякати себе. Страхітливі картини Колпакової – це психотерапія. Не секрет, що епізоди "Вогненного поховання" Адольфич художниця пережила разом з його героями,
Спостерігач залучений перетворюється на спостерігача відстороненого, стороннього – звідси і лаконічність засобів вираження, навмисний мінімалізм. Так повинні були малювати бомбардування вцілілі мешканці Хіросіми, лінія і порожнеча, чорне і біле – інші фарби вицвіли від сліпучого світла. Широкі усмішки на обличчях широких героїв легше побачити на полотні, в житті вони занадто лякають.

Відкриття виставки відбудеться
14 вересня 2011 о 19.00