Skip to Content

Виставка "Слобожанський експрес" в Музеї сучасного мистецтва України

Дата: 
10/01/2013 - 25/02/2013

Музей сучасного мистецтва України запрошує всіх бажаючих на вернісаж!

У залах музею продовжується музейний проект «Мистецька мапа України. Слобожанський експрес», який прямує з Харкова зупиняється у Києві з виставкою 77 художників. Музейна колекція налічує чимало одиниць збереження з цього регіону. Ми пишаємося нашим здобутком, радіємо, що він постійно поповнюється.

Наш проект «Мистецька мапа України» різнобарвний і надзвичайно цікавий. Де тільки наш музейний погляд не зупинявся аби представити регіональні неповторні особливості, шлях розвитку і вплив традицій осередку на мистецький спектр! В 2008 році – Львів, в 2009 – Одеса. У цьому році, навесні, ми представляли АР Крим, зараз - Харківщина. Нам цікаво відслідковувати формування творчої особистості, спостерігати, як базові академічні підходи поєднуються зі світовими культурними тенденціями і здобутками, як середовище і інформаційний поступ збагачує індивідуальний мистецький код.
слобожанщина
Сьогодні Слобожанщина представляє твори з колекції музею сучасного мистецтва України і роботи, сучасних митців, відібрані у творчих майстернях - всього близько трьохсот.

Як втілився задум, як відобразився він в музейному просторі, ми запрошуємо побачити Вас на виставці, що працюватиме до 25.02.2013.