Skip to Content

Виставка живопису Анни Сяровой: «Південний вітер»

Дата: 
24/03/2012 - 13/04/2012
Место: 
Wunjo-Art

З 24 березня по 13 квітня 2012 року, у великому залі київської галереї «Wunjo-Art» («Арт-Вуньо») пройде виставка живопису Анни Сярової: «Південний вітер». Глядач побачить олійний живопис художниці, створений в стилі імпресіонізм, на реалістичній сюжетній основі.

В сюжетах представлених робіт Анни Сярової - міський пейзаж і квіткова композиція. Роботи Анни відрізняє м'який колорит, легкість і стриманість кольорових гам, помірність в насиченості сюжетній та кольоровій; її техніці властива якась «прозорість», немов у картині «невидимо присутній» образ свіжого морського повітря її рідного південного краю. Аналогія цього читається і в назві її виставки.

Проте, кожна з представлених робіт Анни зовсім не так однозначна: можна стверджувати, що використовуючи впізнавану реальність як приманку, і даючи можливість кожному полотну вести глядача своєю стежкою - художниця прагне поволі і ненав'язливо направити глядача в якийсь романтичний чарівний світ, І якщо ми зможемо хоч ненадовго «розчинитися в картині» художниці, то зрозуміємо, що видиме на картині - лише «уявна», «сюжетна сторона» картини. У дійсному ж задумі даних робіт Сярової, бачиться запрошення нас до умиротвореного споглядання, виходу з суєти, до релаксації. Знову ж - все це так властиво південному проведенню часу, чи не так!
Анна Сярова
В результаті, експозиція сама дає відповідь на безмовне питання, яке і породжує: що незвичайного в зображеній реальності на картинах Сярової? Незвичайний сам настрій автора, який доступний і нам, якщо ми будемо достатньо відкриті до нього.

Анна Сярова говорить про виставкові роботи:
«Перша робота, з представленої в галереї експозиції, була написана більше двох років тому в Москві, де ностальгія по південній малій батьківщині надихнула на створення серії, присвяченій ліричному образу Криму.

В основу сюжетів лягли улюблені образи: тераса з левами в Алупці, кримські дворики з екзотичними рослинами, узбережжя і гладь моря з криком чайок, і, звичайно ж, таємниця південної ночі».

Південний вітер безперечно приніс нам щось новеньке.